::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Selamlar,

56 sayfayıda baştan sona okudum. Çok güzel arabalarınız var, emeğinize sağlık. Keyifli sürüşler dilerim.

Bende üzelerek aracımı satıyorum, süper arabalar. En güzel yanı az yakmaları. En gıcık olduğum yanları ise; amortisörleri çok sert, arka kapı binişi çok dar, onun için binenler ayaklarını sürtüyor ve tertemiz arabayı batırıyorlar.

Hele ki Opel servislerini hiç mi hiç sevmiyorum. ilgi alaka sıfır sonuca ulaşma sıfır. 2 yıldan bu yana Ataköydeki opelle hep kavga ederiz. Garantisi bitti, ohh dedim koştum tanıdığım bildiğim ustama, sordum söyledi, içim rahat rahat bakımını yaptırdım.

big_5802605_562715_j3o0218.jpg

big_5802605_562715_0w8p826.jpg

arkadaşlar benim sormak istediğim bişey var..

aracım 2004 model Corsa C Cosmo, neden CD'den müzik dinlediğimizde, şarkıların isimleri filan yazmıyor?

yani kendime CD çekiyorum, teybe koyuyorum fakat bildiğiniz gibi Track 1 fln yazıyor.. bunun bi çözümü var mı??

var CD30 MP3 takmak audio cdlerdeki şarkılar Track olarak adlandırılır audio cdler ilk çıktığında da böyleydi hala böle , bölede biter gider

2005 opel corsa C 1.3 cdtı enjoy sport

arkadaşlar benim sormak istediğim bişey var..

aracım 2004 model Corsa C Cosmo, neden CD'den müzik dinlediğimizde, şarkıların isimleri filan yazmıyor?

yani kendime CD çekiyorum, teybe koyuyorum fakat bildiğiniz gibi Track 1 fln yazıyor.. bunun bi çözümü var mı??

Şeyi bi denese cd'yı normal aç dinlerken sonra bir daha cd tuşuna bas ordan değişiyo bu yazılar..

değişmez örnek şarkıları cdye kayıt ederken kayıt programı alınan şarkıyı otomatik audio formatına çevirir ve Track olarak adlandırır değişmez yani ama size bi öneri cdr 2005in lensini cd30 mp3 lensiyle değiştirmeyi deneyebilirsiniz 50ytl civarı bişi tutuyor yanılmıyorsam

umut jantlarını sevdim..araç da maşaallah...kazasız belasız..yay taktın mı?

teşekkür ederim.. jantlar MAM W1-19 modeli 6x16" araçta yay yok.
yüksek durmuyor ama maşpiyer ve ön arka tampon altı vs eklemelerle çok daha iyi olacak.. bakalım zamanla yakışanından bişeyler ekleyeğiz.. yaptırabilirsek kendi tasarımım olan tamponları kullanacağım :)

yüksel bu arada abi orta konsol ne durumda? atma var mı boyada daha? resimleri eklersen güzel olacak :)

Geri