::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
resim ekleyemediğimden böyle verebildim.bi sorun var,ekleyemiyorum resim..gözüküyor mu?

resimler görünüyor da 2 resim arasındaki 7 farkı bulun gibi olmuş önceki ve sonraki ?? farkı ben göremedim.. iş yorgunluğundan da olabilir ama açıklarsan daha iyi olur bizim için de :)

abi ne yalan söyleyeyim dikkat etmedim.. görmedim.. resim açıları da farklı olunca ben farlar spoiler falan bakındım.. :) güle güle kullan .. bu arada kaça mal oldu?

abi,240 yay,50 montaj.290 liraya mal oldu.zıplama çok az var normal.ancak konfordan hiç kaybetmedim gibi bişey..en büyük artışı ise yol tutuşta..virajlarda yana yatmadan diri bişekilde dönüyorum..

yeni birkaç foto ekliyeyim dedim ormanda güzel pozlar yakalanıyor
dscn2368qg0.jpg

dscn2369om2.jpg

dscn2379op3.jpg

dscn2378cm3.jpg

dscn2433mz9.jpg

öncelikle Burak, güzel olmuş yaylar, araba yeterince yani abartısız bir şekilde yere basmış..

Yüksel, araban çok güzel tertemiz..

ikinizin arabasınıda Allah nazardan korusun..

burak ; araçta zıplama var dimi hafiften .. çok dikkat etmen gereken birşey soyleyeceğim, virajlarda aracına fazla guvenme. eger stabil bir yol yok ise, viraj içerisinde kot farkı, iniş çıkışlar, zemin bozukluklarında, ummadıgın anda oyle bir zıplarsın ki yan şeritte bulursun kendini. aman arkadaşım çok dikkat et.

Geri