::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlı olsun Selçuk, araba parlıyor :)

filmleride Sonax'ta mı yaptırdın? birde fiyat nedir?

Abi zaten sorma nazar değdi araba sonaxtan çıktı izmire çamur yağmaya başladı 1 gün bile tadını çıkaramadan çamur oldu araba :D Sonaxta film yaptıracak kadar param olsa hemen chip taktıracağımda yok işte :D

Filmler sanayi işi yapan arkadaş garanti verdi 2 camda bozulma oldu götürdüm yeniden çekti hemen komple 100 e yaptırdım.

Abi zaten sorma nazar değdi araba sonaxtan çıktı izmire çamur yağmaya başladı 1 gün bile tadını çıkaramadan çamur oldu araba :D Sonaxta film yaptıracak kadar param olsa hemen chip taktıracağımda yok işte :D

Filmler sanayi işi yapan arkadaş garanti verdi 2 camda bozulma oldu götürdüm yeniden çekti hemen komple 100 e yaptırdım.

hayırlı olsun :D çamur yağma işide nazar olsun bari, en kötüsü bu olsun..

1 numara demişsin filmlere, bana biraz koyu geldi.. muayenede sorun çıkmasın?

hayırlı olsun :D çamur yağma işide nazar olsun bari, en kötüsü bu olsun..

1 numara demişsin filmlere, bana biraz koyu geldi.. muayenede sorun çıkmasın?

resimde koyu gözüküyor olabilir ama çok koyu değil Aracın içi bakınca çok rahat gözüküyor 3-4 kez çevirmeye girdim bu filmlerle poliste bişey demedi. Hem muayene daha yeni yapıldı 2 sene kafam rahat o yüzden.

Bi dahaki muayeneye kadar ben astra alırım :D

var :) çeşitli alternatifler var,

-çıkmacılarda direkt olarak mat krom renkli modeli varsa takas düşünebilirsin
-cd30 u konsoldan çıkardıktan sonra yanlardai altta ve üstte bulunan vidaları sökerek teybin sadece ön yüzeyini ayırabilirsin daha sonra yazı kısımlarını maskeleyerek sprey mat krom ile boyayabilirsin,

arakadaşlar bu corsa c lerin CD30 bölümünü krom yapma şanzımız var mı?

bitane ingiliz o parçayı satıyodu.. yani teybin ön panelini yeni teyp almana gerek yok... hem de bayağ ucuza satıyodu 5-10 pound arası bişeye ama tr ye gönderemezmiş allahın sanayi devrimcisi :p

opele sormak lazım fiyatı makulse alınabilir... tabi boyatmakta mümkün ama ben kıyamıorum

herkese selam corsacılar;
ben de yeni geldim garaja..umarım hem eğlenceli hem de faydalı zaman geçriririm burda...

Ekli dosyalar

• Ara.022.webp
    Ara.022.webp
    46 KB · Görüntüleme: 25
  • Ara.020.webp
    Ara.020.webp
    47.7 KB · Görüntüleme: 17
garaja hoşgeldin ikiz kardeş :D:D

Geri