::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
güzel olmuş bende düşünüyorum hatta elimde 4 adet mtec mavi halojen var nasıl olur acaba daha önce led vardı dediğin gibi sürekli azda olsa yanıyor ledler hassas olduklarından tesisattaki elektriği çekiyor ve çok azda olsa yanıyor rahatsız oluyor insan ne dersin abi deneyeyimmi bende

bak bende mtec taktım otomatik yananlara ve plakalığa ama asla led gibi aydınlatmıyor.

Bu arada ledlerin o şekilde yanması bir sorun teşkil edermiki?

bak bende mtec taktım otomatik yananlara ve plakalığa ama asla led gibi aydınlatmıyor.

Bu arada ledlerin o şekilde yanması bir sorun teşkil edermiki?
sorun teşkil etmez bende 2yıla yakındır duruyordu hiç sorun olmadı ama sonra ledlerin aydınlatması zayıf diye parklara mtec aldım ama onlarda dediğin gibi led gibi değil sarı duruyor sendeki ledler 4lü güçlü yanıyor olmalılar nasıldı bende plakalıklarda mtec var şuan daha önce dediğim gibi led vardı az aydınlatıyorlar senin ledlerin nasıl yandığını görebilirmym foto falan varsa paylaşırsan sevinirm abi

Ön Parkların 4lü Led Hali

s7301339fd0.jpg

Plakalıkta Ledlerde bu şekilde yanıyordu karşıya baktığından ışığı iyi vermiyor diye mtec taktım.

11012009387ir8.jpg

üşenmesem bende gidip arka sağ taraftaki sis lambasına elektrik çektirecem fakat bir türlü vakit bulamıyorum..

ama resimlere baktıkça, içim cız ediyor, hemen yaptırmam gereeeek :)

ben nasıl bu garajın farkına varmamışım. bayağı şeyler kaçırmışım. neyse görmem iyi oldu. yakında arabamın reimlerini çeker eklerim. güzel çalışma kolay gelsin..!

fotoğrafta aslında pek hoş durmuyor ama tabi canlı canlı görünce gerçekten başında bekleyip izleyebilirsiniz bile :D

peki, ampulleri değiştiriyormusunuz? yanii arka sisleri yaktığınızda yine herzamanki gibi voltajı yüksek mi, yoksa biraz daha az voltajlı mı takıyorsunuz, arkadakilerin gözünü rahatsız etmesin diye..?

birde sağ taraftaki ampulün yuvasını nerden temin ettiniz?

peki, ampulleri değiştiriyormusunuz? yanii arka sisleri yaktığınızda yine herzamanki gibi voltajı yüksek mi, yoksa biraz daha az voltajlı mı takıyorsunuz, arkadakilerin gözünü rahatsız etmesin diye..?

birde sağ taraftaki ampulün yuvasını nerden temin ettiniz?

Normalinde sağ arka sis farının içi boş. Oto Elektrikçisine giderseniz sis farını delerek içine duy yerleştiriyor ve göz almaması için daha ufak bir ampül kullanılıyor.

Ama siz çiftli ampül ve tabiki ona uygun duy ile kullanırsanız hem sislerde hemde parklarda farklı yanabilir sanırım.

Geri