::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ne güzel corsacılar bir arada :good: Yuksel araba süper oldu yahu :) Selçuk kaliperler yakıştı :good: Ahmet in 16 plakası da gözüme çok hoş göründü :) :D hepsine kocaman bir Maaşallah

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün görev yerim olan Mardin Merkezdeki TüvTürk'ü aradım ve cam filmi ile xenonlar hakkında bilgi aldım. cam filmi bütün devlet makam araçlarında hemen hemen bulnuyor dedim. onlar geçemeyecekmi dedim. bana verilen cevap bu konuda şöyle:
''Araçta cam filmi var ise bu araç hafif kusur olarak değerlendirilip muayeneden geçiyor''
ve bir diğer konu olanda xenonlar hakkında da şöyle dendi:
''Xenon takılı farların üzerinde silecek ve temizleme suyu çıkışları varsa mutlaka çalışıyor olması lazım. Ama bu silecek ve su hususu araçta bulunmuyorsa aranmıyor ve yine muayeneden sorunsuzca geçiyor''
Cam filmleri geçmiyormuş daha önce ancak bazı illerin valileri kendi makam araçlarında bulunan cam filmleri yüzünden itiraz etmişler ve bakanlıkça bu husus değiştirilerek hafif kusur olarak geçmeye başlamış. bu bana gelen bir duyum. önce corsacıların olmak üzere tüm aracı olanların bilgilerine sunulur :D

bugün yükselle spoiler montajını yaptık :cool:

s7301445oh9.jpg

şiiişşşt siz ikiniz ayrılın bakıyım..:Dyakında aracı tanyamıyacagız...
şaka bi yana araçlar güzelleşiyor..kazasız belasız..

Geri