::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende orjinali var.. 2006 da 150 liraydı şimdi 200-250 arası vardır.. tipi hoşuna giden bişey bulursan ucuz modellere bak derim.. ayrıca orjinalin içi küçük bi cd yi bile yan koyuyosun anca kapanıyo ayrıca biraz geride kalıyo, yani mercedeslerdeki gibi büyük olmadığından kolun sürekli üzerinde durmuyo, genel olarak 5.vites açık trafikte giderken falan koyarsın zevkli olur :D

bende orjinali var.. 2006 da 150 liraydı şimdi 200-250 arası vardır.. tipi hoşuna giden bişey bulursan ucuz modellere bak derim.. ayrıca orjinalin içi küçük bi cd yi bile yan koyuyosun anca kapanıyo ayrıca biraz geride kalıyo, yani mercedeslerdeki gibi büyük olmadığından kolun sürekli üzerinde durmuyo, genel olarak 5.vites açık trafikte giderken falan koyarsın zevkli olur :D

ufacık bir şey için 250 tl valla çokmuş yahu.

Yan sanayi taktıran arkadaşlar memnunum demiş hep bende istiyorum gidip geldiğim yerlerde bakayım bende taktıracağım.

Dün boş boş oturmaktan canım sıkıldı, biraz fotoğraf çekiyim dedim.. Öyle aman aman fotoğraflar değil ama olsun napalım...

dscn0830h.jpg

dscn0861y.jpg

dscn0832y.jpg

dscn0831g.jpg

dscn0860.jpg

dscn0858p.jpg

dscn0833y.jpg

dscn0859h.jpg

valla öyle Yunus, pazar günü yıkatmıştım, Allah'tan havalar düzgün gidiyor.. özlemişim arabamın böyle temiz gözükmesinii :)

corsacı arkadaşlarım dün 2006 model corsa 1.3 cdti aracıma 30000 km bakımı yaptırdım toplam masraf 270 TL.normal bakıma ek olarak karter koruması taktırdım ve ön balataları değiştirttim.tabii ki özel serviste yaptırdım.denizlide yetkili servis karmaşası var ve zaten aradığımda ek hiçbirşey olmadan direk olarak 320 TL dediler eyvallah dedim kapattım telefonu:D270 TL nasıl sizce?????

Geri