::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla benim tadilatımı yapan servisin ist/maslak'taki seat bayiinden sordurduğu fiyat bu. onların elinde olmadığı için başka bayiden getirtiyolar. 2-3 ay önceki fiyatını bilmem ama bu site de benim daha önce yaptığım araştırmada ki resmi ve fikri de bu şekilde buldum arkadaşlar 2007 deki fiyatı için 75 tl diye bahsetmişlerdi. ben de bugün 120 ye bulunca makul bi fiyat olarak değerlendiriyorum. ama sizin sorduğunuz bayiyi değerlendirmek isterim. nereye sormuştunuz.

izmir gaziemirde seat yetkili bayisine sormuştum.

çoğu bayi yedek parça da kdv hariç fiyat verir belki bu fark ediyo olabilir... ama %18 kdv de eklesek benim fiyattan daha makul oluyo sanırım. ben yarın arayıp sordurayım tekrar.

my.php

o kadar zam olması imkansız.belki bir yanlışlık vardır.60-70 tl civarı o parca..ankarada almak isteyen varsa adres vereyim..
uzun zamandır yoktum..bu arada garaj iyice sakinleşmiş..güzel olmuş..

merceki farlarımızı bugün montaj yapmak için tamponu farları bir güzel söktük ama sonuç hüsran parcatreninden almış olduğumuz depo marka mercekli farların üzerinde sinyal için duy çıkmadı parcatrenini aradık ve temin edemiyeceklerini orjinal duyun uyacağını söylediler. ama maalesef orjinal duyun tırnakları depo mercekli farlara uymuyor. Ayrıca far motoru mercekli farlarda çıkmıyor orjinali kullanalım dedik onunda tırnakları uymadı.

O yüzden mercekli farları parcatreni ile görüşerek iade ettik. Tamponu indirdiğimiz ile kaldık ve merceksiz farlara xenonları bağladık.

Anlıyacağınız hevesimiz kursağımızda kaldı..

selcuk, o tırnak olayları falan uydururduk abi, sinyal için de aynı şekilde.. junyan da sonar da çıkmıyor be abi.. :S biz halledemezsek serkan hallederdi sanayide 30 liraya en fazla.. göndermeseydin keşke.. ah be abi...

o kadar zam olması imkansız.belki bir yanlışlık vardır.60-70 tl civarı o parca..ankarada almak isteyen varsa adres vereyim..
uzun zamandır yoktum..bu arada garaj iyice sakinleşmiş..güzel olmuş..

valla benim aracımı yaptırdığım gayet iyi tanıdığım ve çok samimi olduğum bi arkadaşımın servisi. bu konuda fiyatı şişireceğini sanmıyorum. ist./maslak ta bulunan seat bayisinin fiyatı 120 tl. dün sizin uyarılardan sonra kocaeli ve istanbul/bostancı daki başka 2 servisi daha aradım biri 110+kdv, diğeri 95+kdv fiyat verdi. sizin adres neresi yazarsanız sevinirim.

selcuk, o tırnak olayları falan uydururduk abi, sinyal için de aynı şekilde.. junyan da sonar da çıkmıyor be abi.. :S biz halledemezsek serkan hallederdi sanayide 30 liraya en fazla.. göndermeseydin keşke.. ah be abi...

umut abi gönderdik artık.

Özeline bişey attım bak bakalım.

Geri