::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bugün aracın orasını burasını temizledim, birkaç tanede fotoğraf çekiyim dedim, maksat buraya koyup konunun güncelliğini sağlamak :)

grnt012.jpg

grnt017e.jpg

grnt024.jpg

kazasız belasız dost.perşembe uğrarım yanına;)

her zaman beklerim Burak, gerçi okulum bitti ve sınav dönemim başladı..

inşallah mezun olucam, ondan kasmam lazım bu sınavlara..

sen benim arabayı görürsen gel beklerim, gerçi arabam yoksada gel yinede, söylersin Efe'nin arkadaşıyım diye, güzellik yaparlar sana :)

enteresan bır uygulama olmuş şenturk. ozellikle o cam ne için var onu anlayamadım. kutu içi havası yaratılmış :)

enteresan bır uygulama olmuş şenturk. ozellikle o cam ne için var onu anlayamadım. kutu içi havası yaratılmış :)

bende öbür açılan başlığa yorumumu yazmıştım ama burayada ekleyim..

filtrenin önündeki huni, temiz hava almak için mi? yani toz-toprak çekmesin diye sanırım...

birde başka bir sorum olacak, diğer konuda tek resim olduğu için çözememiştim ama burada belli oluyor biraz... huni, havayı direk olarak toplayıp filtreye versin diye sanırım, peki ekstra bir hava girişi yaptı mı Yüksel? yani çamurluğun yada tamponun oraya hava girişi filan?

Bugün aracın orasını burasını temizledim, birkaç tanede fotoğraf çekiyim dedim, maksat buraya koyup konunun güncelliğini sağlamak :)

grnt012.jpg

grnt017e.jpg

grnt024.jpg

Sevgili Efe;
Maşallah;
Allah Kaza-Bela Vermesin

Efe;
Kapı kolları ve ön taraftaki yerleri sonradan mı boyattın
Bir de yan kapı çıtaları sökülmüş mü

Sevgili Efe;
Maşallah;
Allah Kaza-Bela Vermesin

Efe;
Kapı kolları ve ön taraftaki yerleri sonradan mı boyattın
Bir de yan kapı çıtaları sökülmüş mü

iyi dileklerin için teşekkür ederim Murat abi...

kapı kolları, ön-arka çıtlar orjinalinden araçla aynı renkte, çünkü aracın donanımı Cosmo..

bu arada, yan kapı çıtalarıda araçla aynı renkte.. :) demekki güzel yıkamışım, parladığı için çıtanın varlığı gözükmüyor :)

Geri