::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yapmaya mühür yokmuydu..

hayır bendekilerde mühür yoktu şimdi dikkatimi çekti sendeki mühürler yasalmı? Ben bir çok app yapan yerle görüşmüştüm yaptırırken yasal mühürlüsünü yapan bulamadım.

bu arada senin aracında benimde 2 eksiği var dostum 1ncisi şu ön farlar angel veya mercekli orj. ve arka stoplar da ledli istiyorum. :rolleyes:

2005 opel corsa C 1.3 cdtı enjoy sport

hayır bendekilerde mühür yoktu şimdi dikkatimi çekti sendeki mühürler yasalmı? Ben bir çok app yapan yerle görüşmüştüm yaptırırken yasal mühürlüsünü yapan bulamadım.

bu arada senin aracında benimde 2 eksiği var dostum 1ncisi şu ön farlar angel veya mercekli orj. ve arka stoplar da ledli istiyorum. :rolleyes:

Evet yasal, benım plakalar ankaradn geldı ben ordu'da kendim bastırdm mühürleri sağolsun tanışlar var hallettiler mühür işimi.. Yaa ben aslında farlardan önce GSİ jantları istiyorum.. arka stoplarda iyiya onları ellemem ben..

arkadaşlar tavanı kaplatmayı düşünüyorum...ne dersiniz?

Kaplayacagın malzeme kalitesi çok önemli bence, söktügünde tavan ne halde olacak ona bakmak lazım.Bir de tavanı kaplatırsan araç 2 renkli olacagı için ( ve bunu ruhsatta belirtmek zorunda oldugun için) her çevirmede ceza yeme riskin var, şahsi görüşüm tabi, güzel bir malzeme ile kaplanırsa estetik olarak güzel duracaktır

Şentürk merhaba. google da gezerken senın başka bır yerde mercekli far ıle ılgılı bır kaç sey danışmışsın ona rastladım. far sorununu cozebıldın mı? depo marka far alıp sanırım ıade etmek durumunda kalmışsın. sonrasında aynı farları duylarıyla beraber 190 lıraya falan bulmuşsun. ben almayı dusunuyorum. bugun aracı servıse sokacağım. bana yardımcı olursan ben cepten alırım , orjınallerı taktırtmam sıfır halde satarım. teşekkürler.

Şentürk merhaba. google da gezerken senın başka bır yerde mercekli far ıle ılgılı bır kaç sey danışmışsın ona rastladım. far sorununu cozebıldın mı? depo marka far alıp sanırım ıade etmek durumunda kalmışsın. sonrasında aynı farları duylarıyla beraber 190 lıraya falan bulmuşsun. ben almayı dusunuyorum. bugun aracı servıse sokacağım. bana yardımcı olursan ben cepten alırım , orjınallerı taktırtmam sıfır halde satarım. teşekkürler.

selam buradada yazmıştım mercekli far işi yattı depoları aldım duyları çıkmadı iade ettim. Başka yerden ucuza buldum bu seferde ellerinde kalmamış hala daha yok.

Depo almayı düşünürsen tek fiyatı far motorlu fakat motorsuz 200 tl civarında bulabilirsin.

Selam millet ben geldim. Hepiniz iyisinizdir araçlarınızda iyidir inşallah.
Tatilde sorunsuz, dertsiz 3000km yaptım geldim corsa ile. Şimdi bakımı yaklaşıyor Yunus kardeşim bana tam açık adresini versende sana getirsem ama açık adres çünkü ben ostimi hiçççç bilmiyorum gps yazıcam adresi o beni götürecek.

Birde arkadaşlar 2ye veya 1e düşünce genelde 1 e düşünce oluyor ön takımlardan ağaç dalı çatırdaması gibi bir ses geliyor ne benzetme yaptım ama yaa :) inşallah bi problem yoktur.

Geri