::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
geçen bizim arkadaşlar temizledi tavanlarını biri swift diğeri de clio

otogarın ordaki bauhaus mu ne ordan sonax sprey aldılar 5 lira falan kampanyadaymış, spreyden sıkıp sonra bir güzel sildiler.. sonuç olarak memnun kalmışlar..

benimde tavan çok kirlendi ama güvenemiyorum kendim yapmaya, corsanın tavan elimde kalırmış gibi geliyo.. sen yapta tecrübelerini paylaş melih :D

ben daha once yaptım tavanı. halı ve koltuk temızleme şampuanları satılıyor. yıkama makınaları ıcın. onların el ile uygulama urunlerı de var. ben bir tül aldım tül veya lif farketmez. kovaya ılık su döktüm. içine el ıle uygulama deterjanını dokup bır guzel karıştırdım. sonra da tülü batıra batıra sildim tavanı. gayet guzel olmuştu. ama sigara içtiğimden sarı sarı lekeler oluyor tavanda. bırdaha yapıcam o yuzden. uygulama kolay. yap hıcbırsey olmaz. corsanın tavanı gayet saglam.

Stoplara karartma

Cumartesi günü stoplara film kaplatarak kararttım, ne dersiniz güzel olmuşmu ? Arka cam ve cam kenarlarının siyah olması nedeniyle stoplar siyah olunca birbirini tamamlamış gibi geldi ama sizinde yorumlarını merak ediyorum.Tşk.ler

img0901p.jpg

img0904z.jpg

img0906o.jpg

güzel olmus bir bütün gibi görünüyor güle güle kullan

Stoplar cok guzel olmus valla elinize saglık

berker abi kapı direkleride siyah folyo istiyor :)

Düşünüyorum da, cumartesi mat folyo bulamadım, film de kaplatmak istemedim,bir boşlukta ona da bakacagım

stoplar 10 numara olmuş bence

Yorumlarınız için teşekkürler, 2 gündür kullanım sonucu yorumum şudur, sadece akşamları geri vitese takınca arkam aydınlık olurdu,şimdi daha az aydınlık oluyor :) ama kırmızı yanan park ve stoplar için bir sıkıntı yaşanmıyor

Geri