::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
umut çok guzel soyledın de havalar felaket burda fotoğraf çekimini nasıl yapıcam bilmiyorum.

bütün çalışmalar hızla surerken havalar işi bozuyor. prof makina da olmadığı için garaj tarzı

kapalı yerlerde de çekim çok zor. neyse bulucaz bir yolunu.

kapalı otoparkı olan alışveriş merkezi / süpermarket tarzı yerlere git... :) ya sabah erken ya da gece kapanmasına yakın... boş kapalı otoparkta güzel kareler yakalarsın aydınlatmanın yansıma etkileriyle daha da hoş oluyor...

Yürek dayanmaz bu yarışa umut kimler katılıyor şimdi..bellimi
Sen varsın,Yunus var,Melih var... Birden fazla oy versek olurmu sadece bu Ay için :D

evde bır makina var ama gun ışığı harıcınde yapılan flash sız çekimlerde ne yapsam tıtremeden çekmiyor. tripod gerekli. o da yok malesef. bı sekılde cekimleri yapıcam artık bu haftasonu kendı garajımda. cunku yagmur var yıkatıp bır yere gotureyım desem gene olmayacak.

yok abi kuralları değiştirmeyelim... ben girebilirim de girmeyebilirim de :D garantisi yok :) ama tüm C leri bekliyorum biraz 2li anketlerden kurtulalım bu ay...

umut kaç resim hakkımız var . ben 3 tane guzel resmini buldum. malum yağışlar var resim çekmek zor olacak. onları gondereyım..

resım standartları varmı bılmıyorum benım resımler baya buyuk idi. onları 800x600 olarak olceklendırıp yolluyorum. ilgili resimleri umut sana ozel mesaj olarak gonderıyorum. daha resim cekebilirsem yollarım. eski bır suru resmı var çok guzeller ama araç bayağı değişti, bu yüzden guncel resımler olsun ıstıyorum.

640*480 olarak 5-7 resim... 3 tane koyarız istersen ama fırsatın varken en az 5 tane göndermeye bak :)

5 tane yolladım ama hepsını 800 X 600 olarak yolladım.. bakalım ne olacak yarışmada :)

ayın 1 ınde anket açık olurmu?

Son düzenleme:
fotoraf0109.jpg

Geri