::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Berkar abi stoplara komplemi filim çektirdin yoksa sadece kırmızı cevreyemi? Bide kaç numaralı film? Bende uzun suredir çektirmeyi düşünüyorum yada açıp boyamayı fakat sert plastik oldugu için kırılmasından korkuyorum :D

Berkar abi stoplara komplemi filim çektirdin yoksa sadece kırmızı cevreyemi? Bide kaç numaralı film? Bende uzun suredir çektirmeyi düşünüyorum yada açıp boyamayı fakat sert plastik oldugu için kırılmasından korkuyorum :D

Niyetim sadece kırmızı kısımlara idi ama filmleri çeken arkadaş ben komple çekeyim, istersen sen beyaz kısımları açabilirsin dedi,bende nasıl olacak diye görmek istedim.öyle de kaldı.Ancak geceleri daha fazla ışık kaybı olur,tehlike yaratır diye düşünmüştüm ama öyle değil, rahatlıkla kullanabiliyorsun.Güvenli yani.Yaza doğru sıkılınca beyaz kısımdakı filmleri sökecegim, siyah-beyaz da ayrı bir hoş duruyor. Filmler 2 nr olmasa lazım ama emin değilim.

Teşşekür edrim abi bilgilendirdigin için Bi filmciye gidersem camlarla birlikte stopuda ardan çıkarıcam o zaman bende fotoları koyarım :)

Geliyor, çok az kaldı :D

Corsa_C_09.jpg

Corsa_C_08.jpg

Corsa_C_10.jpg

Corsa_C_13.jpg

Bu da tam ters dizayn...

Corsa_C_18.jpg

Corsa_C_23.jpg

Corsa_C_27.jpg

Şu anda eBay'de siparişlerimi veriyorum. Deniz çatlasın :D
Ama bu gösterge için mail attım. Çünkü teslim süresine 2 hafta diyorlar. Umarım stoklarında vardır ya...

Bu da siparişlerimden birisi arka sis farı =)
13742.jpg

Geri