::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ikisi de berbat..

Corsa 1.2 depo 154TL'ye doldu sonunda denedm :) şimdi 50 km gidip gene fullemek ve ne kadar yaktığını bulma hadi hayrlısı :)

50 km de hata payın maksımum olur. ornegın 1 tl bıle fazla akaryakıt alsa, 2 kuruş oynar km de fark. ki senin aracın km de 20-25 kuruş yakarken 2 kuruşun onemi buyuktur. en azından bır 300 km yapıp doldurmalısın.

50 km de hata payın maksımum olur. ornegın 1 tl bıle fazla akaryakıt alsa, 2 kuruş oynar km de fark. ki senin aracın km de 20-25 kuruş yakarken 2 kuruşun onemi buyuktur. en azından bır 300 km yapıp doldurmalısın.

Bende katılıyorum ,ne kadar çok km yaparsan daha dogru bir deger alabilirsin, hatta olayı biraz detaylandırıp, gidecegin güzergahı da önceden belirlersen ,örneğin ;50 km sehir içi veya 50 km sehir dışı veya da 50 km karışık (s.içi/dışı) tüketim değerini görebilirsin.

ben denedim %100 şehiriçi normal kullanımla 570-580 km yol yaptım 1 depo benzinle.fazla bir şey farkedeceğini sanmıyorum

50 km ile kesin bir cevap alacağını bende düşünmüyorum en azından bir ceyrek depo kullanman gerekir bence

Geri