corsa mı polo mu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrekaya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2004 poloyu bilmem ancak 2007- 2008 model Pololar hakkkında birşey öğrendim dudağım uçukladı, VW Pololarda kullandığı bujilerin yapısını değiştirmiş eski 3 tırnaklı bujileri yerine yeni tip bir buji koymuşlar , sıkı durun 4 tanesi 70 euro(yetmiş) . yok yetmemiş de:D , gümrükte bir sorun olduğu için haftalardır ortada yeni tip Polo bujisi de yok, tamirciler eski bujileri temizleyip temizleyip yeniden kullanıyorlar.

İkiside sınıfında üst sırayı paylaşan iki otomobil.Hem polo hem corsa ikiside birbirinin aynı arabalar ancak Corsa performans açısından daha üstün bir araç 1.4 lerinden bahsediyorum. İkincisi artık basit bir ayrıntı olan direksiyondan kumandalı müzik sistemini değil polonun Golfün bile ancak üst donanım paketlerinde bulabilirsin oda 2008 modellerde ancak eklendi (polonun hiçbir donanım paketinde yok) Ayrıca periyodik bakımda 200-300 tl'ye çıkabileceğin opel servisinden sonra polo ile vw servisinden 500-600 e ancak çıkarsın!! tecrübe ile sabittir. Abs'yi bile adamlar hala ekstradan sayıyorlar!!

evet volkswagen gerçekten abs yi dahi fazladan sayıyor bu bence volkswagenişn bi ayıbı...Opel i kendim kullandğım için söylemiyorum ama donanım yönünden takdir ediyorum.. geçen gün audi bayisine gittim bende olan donanım A3 ün fulünde dahi yoktu..

işine karışmak olmasın ama, 19 binytl kadar alıcan bir rahat rakam belirlemişsen kendine birde buna bakk ismimi verirsen sana yardımcı olur =)

http://www.sahibinden.com/birde_buna_bakWQQaXQQ7412573WQQpXQQdisplayitem

arkadaşım çok üzüldüm geçmiş olsun. inşallah can kaybı olmamıştır.

araban gerçekten güzelmiş ancak ben sade modifiyesiz araçları tercih ediyorum.

Polonun beğendiğim bir özelliğini eklemek isterim Yakıt deposunda yaklaşık 8 litre sanırım rezerv bölümü var bu özellik malesef corsalarda ve hatta diğer opellerde yok..

Geri