Corsa ya görüntü sistemiii??

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımdaki ses siteminden memnunum ama ana ünite olarak radyo cd mp3 vcd tv navi olursa bluetooth özelliği ve arka koltuk başlıklarına ekran taktırmak istesem en uygun ne kadar a mal ederim bu ürünler ikinci el olacak ayrıca ana ünite kafası çıkanlardan değilde normal ekran lı olacakk ben pek bu terimlere yabancı olduğumdan yeteri kadar anlatabilmişimdir
ben bu ürünleri 500 civarı halledebilir miyim???

Son düzenleme:
500 e çıkacağını hiç sanmıyorum. Sadece ana ünite 1000 lirayı geçer. ekranlar bluetooth filan toplam maliyet 2000 tl leri bulabilir belkide daha fazla.

İş yapar tabiki ama bu fiyatlara 2nci el alabilirsin. sıfır aldığın ürünler bir hayli pahalı olur. Gerçi mesajında 2nci el yazmışsın ben ona dikkat etmeden 1000 tl yazmıştım. Ayrıca bu verdiğin ilanda sanırım Navi yok.

bu tip ürünleri almadan önce neye dikkat etmek lazımmm benim mp3 çalar gibi güel bir ses alırmıyım böyle bir aletten ve tv seyrederken hareket etmenin (araba hareket halinde iken) sıkıntısının önüne nasıl geçilir direksiyondan kumanda çalışmaz mı????

selim bey ikinci el düşünüyorum sizin ürünler sıfır galibaaa 350 civarı ikinci el necvox 9690 var ama nasıl bilmem arka kafalık ekranlarını ise ikisini 200 250 civarı alınabiliniyor ama benim korkum bu ürünlerden ne kadar randıman alırım ???

sahibinden ilan verdiğiniz ürünü daha önce kullanmış biri olarak pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim tabi karar sizin beğenmeme sebebime gelirsek
ekranın piksel kalitesi, ses kalitesi (pionner teybime göre) ve ürünün sadece cd girişi olması...

sertan bey bana bu fiyatlar civarı öenereceğiniz bu ürün var mıı?

Geri