Corsa ya görüntü sistemiii??

en az 1000 tl ye 2.el görüntü sistemi kurabilirsin tabi kaliteside ona oranlı düşük olucaktır önerim 2.el 500 tlye double alabilirisn necvox vs tarzı 2 tanede 250 tl den ekran aldınmı kafalık için tamamdır

Bluetooth özelliğide olsaymış tam olacakmış. Bence bluetooth olmalı böyle cihazlarda

navi iiçin ekstra bir parça takılması gerekiyor muşşş??? satıcıya mesaj attım gelen cevap şu şekilde tokatta oturan varsa bana yardımcı olabilir aslında

kardes aracına uyar cünki doble kızak masafesi maxevcut. bu cihazlardan 2. el cok aldım sattım ya kızagı yya ekranı yada cd okumaması adamı cıldırtır ve tamiri cok pahalıdır yapmaya kimse kalkmaz. elektronikde sans bence var. bu cihaz sanslı çüknki aldıgım sorunsuz nadır 2. el doble. elimde 9 10 tane satamadıgım arızalı ürün var ama bu öle degil.günde 7 saat kullandıgımız oldu. hele ekolayzır ayarını yap süper ses ve görüntü zatne klip cd si kullanıyor insan zavkli.naviye gelince. her keze söyledigimi sanada söylüyorum kimse kimseyi kandırmasın navi anteni sıfır kutudan cıkmıyor. takasda aldım bunu anteni yok. navi özl.var cihazın ama anten gps i etkin kılar. oda yok bende. var diyende yalan söyler. cünki eline ürün gecince tekrar geri kimse yollamaz. yollasanda adamlar kabul etmez nete antenler satılmakta fakat verimli degiller. ben geri kamera tavsiye ederim herkez memnun kalıyor. dedigim gibi ben her seyi yazayım. cihaz gercekten sorunsuz uzun sure kullanacagın bi ürün. ve cd secmesi yoktur. cogu orjinal cd secmeye baslar 2 hafta sonra zaten bozulacagının isaretidir. sogfukta calısmazlar onlar cok basım agrıdı bu sebeble. bu avt de bunlar yok.

navili olanı al, diğerini boşver, anten girişi özel bir şekilde standattan farklı değilse anteni 50 liraya var sahibinden de...

arkadaşlar tridentin siparişini verdim yarına elimde olur inşallah

Hayırlı olsun güle güle kullan

Geri