counter strike yardım

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya biraz nostalji yapalım dedik counter strike 1.6 indirdim botu kuramadım yaw :) öyle boş boş dolanıyorum :) nasıl yapabilirim internetten birsürü onlarca bot paketi indirdim olmadı oyunun icindeyken H harfine basıyorum bot menüsü cıkmıyo bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum saygılarımla

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sinirlendim sildim oyunu 0 dan kademe kademe nasıl yukleyebilirim

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de var Disk D'de tutuyorum direk çalıştır oyna şeklinde.. bot da atabiliyorum... enter'ın sol üst çaprazındaki " - " (kısa çizgi) tuşundan ekleniyor bende...

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
- 1 yapınca atması lazım oyunu kurup sxe kurup onlıne da oynayabılırsın :D

hakan027

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
slm . bende bot paketi var upload ettim sizin için deneyin isterseniz. ben counter strike carbonda kullanıyorum çalışıyo. yükledikten sonra oyunu açtığınız da H bastığınızda seçenekler çıkıyo bot atabiliyorsunuz. kolay gelsin
adres: https://hotfile.com/dl/157923977/6326585/Counter-Strike_1.6_Bot_Paketi_1.0.exe.html

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Varsayılan pakette bot var zaten, en azından benim elimdeki versiyonda extra bir bot paketi kurmaya gerek olmadan bot ekleyebiliyorum.
çift tırnak tuşuna bastıktan sonra gelen komut satırında
bot_add_t veya bot_add_ct komutlarını girince "... has joined to terrorists" gibi birşeyler geliyor mu?

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımlarınız ıcın tesekkurler :) sagolsun bi arkadas halletti :) benim indirdiklerimde h harfine basınca bot menusu cıkmıyordu ondan ben halledemedim onlarca exe rar indirdim kimilerinde steam mi ne o dogru durus kurulmadı kimisinde ise bot paketi olmadı şimdi doyasıya oynuyorum :) özlemişim valla