Cruze mu??? Yeni cerato mu???

Cruze ? Cerato ?

• Kullanılan toplam oy
    96
AUTO MOTOR SPORT TESTİ

Ocak 2010 sayılı auto motor sport dergisinde Avrupalılara gözdağı başlıklı testte Chevrolet Cruze 1.6 benzinli ve Kia Cerato 1.6 benzinli otomatikleri test etmişler her ikiside full donanımlı aletler. Kia fiyat hariç her disiplinde Chevrolet i geçmeyi başarmış . Aralarında 1.100 tl gibi bir fark var kia pahalı imiş. Özellikle çekiş gücü ve dinamiklerde Cerato cruze a 0-100 km hızlanmada 2.6 saniye fark atıyor (14.3-11.7sn). İç mekanda Cerato uzak doğulu olduğunu avrupai tasarıma sahip olduğu söyleniyor keza Cruze da şahane . Cerato için yüksek süratte kabindeki sessizliği koruması takdir gerekiyor diyor ve eski dönem Kialara göre süspansiyon sisteminde devrim niteliğinde ayarlar yapılmış , sistem sessiz ve kendinden emin çalışıyormuş . Cruze içinde süspansiyon sistemi için benzer çalışıyor diyor. Testin sonunda Kia 430 puan Cruze ise 408 puan almış ve son yorum olarak KIA :Hemen her disiplinde önde gitmeyi başaran Cerato çekiş özellikleriyle arayı dahada açmayı başararak podyumda birincilik kürsüsüne çıktı. CRUZE dikkat çekici tasarımıyla beğeni kazanan Cruze sadece maliyet disiplininde Ceratonun önüne geçsede toplamda Koreli ile baş etmekten biraz uzak kaldı ...

bu yorumlara ben de katılıyorum, kia ceratoyu inceledim. kia'nın amerikadaki fabrikasında yapılan, kalite ve işçiliği eskiye nazaran çok daha güzel olan alınabilecek bir otomobil.
curizeden 2 eksiği var;
1- curize dışarıdan daha büyük ve heybetli duruyor
2- curize marka tanınırlığı açısından daha avantajlı. çıkalı bir yıl oldu ve kendi çapında bir müşteri potansiyeli var. cerato ise daha yeni bir araba ve hiç reklamı dönmüyor.
ben ikisinden birini tercih etmek zorunda kalsam sadece görünüş ve ikinci el için curizeyi; geriye kalan her şey için özellikle satmayı değilde binmeyi düşünerek alacak olursam ceratoyu alırım.

cerato nakavt olmuş ankette

bugun kia kullandim 5 para etmezz

bu arada yeni cerato ya oy verdigim icin pismanim

cerato diyorum...

iyide konuyu açan kişi sanki kendini tatmin etmek için açmış gibi :D
birisi Cruze dedimi altına Cerato'yu övücü msj atmışsınız :D

birisi çakma Opel, birisi çakma Honda :)
ama birisi Opel'den birçok şeyini alırken diğeri Honda'dan sadece tasarım almış =)
ikisinide almazdım. dünyada bu ikisinden başka araba olmasa Cruze seçerdim.
Cerato ister az yaksın, ister rahat olsun, ister güçlü olsun farketmez.
bir çirkinin kafasına kese kağıdı geçirerek de ne kadar zevk alınabilir ki :D :D içindekini biliyorsun ne de olsa :D

Chevrolet-Cruze-16-16V-5822-4.jpg

Cruze(1).jpg

chevrolet_cruze_front_view_.jpg

Chevrolet-Cruze-4-lg.jpg

cerato yu en yakın zmanda görmenizi diliyorum:)

cruze çok güzel yapılı bir durusu var ama farlar h4 15 sene öncenin modası:)

çok yakıyor az kaçıyor:)

cerato yakısını bilememde cruzeyi ataklık konusunda katlıyor yakın zmanda dizelide çıkarsa yollarda bolca görmemiz mümkün.

bence dıs görünüş olarak kesınlıkle cruze ama motor vs dıger sylerını bılemem sonucta opel guvencesınde yanı her turlu guvenırım

Geri