daha kaliteli bir ses icin yardim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan opc line
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaslar buna benzer konular daha öncede acildi ama benimkisi biraz farkli zafira kullaniyorum dogal olarak bagaj kisminda yerim yok yani sadece kapi iclerindeki kolonlari degistirerek yada bir amfi yardimiyla nasil neler yapabilirim bildigim kadariyla ön lere en fazla 18 cm lik arkalara 13 cm lik kolon takabiliyorum. orijinal navili cd calarimi ellememek sartiyla kaliteli birseyler yapmak mümkünmü hepinize simdiden tesekkürler.

anfi kullanmadan jbl componenetle çok tok ve güzel bi ses alabilirsin

bilmiyorumki orijinal cd calarin cikislari yeterli olurmu ama yinede tesekkürler

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=36733

yukarıdaki başlığa göz atmamışsınız sanırım.. oradaki ilk mesaj sizin konunuzdan farklı fakat benim sonradan attığım uzun mesajda anlatılıyor sizin istedikleriniz...

eğer gerçekten kaliteli ses istiyorsan cd çaları değiştirmen gerekir çünkü amfi çıkışı yok bunun haricinde yapacağın seçenekler..hoparlörleri değiştirebilirisin ama fazla güç bekleme sadece se kalitesi biraz daha artar..2. seçenek hoparlörlerin birinden amfiye uydurma bir çıkış alınır buradan amfi component bağlantıları yapılır ses % 30 oranında verimsiz olur..kolay gelsin

orjinal üniteyi kullanacaksan kablolu yada iso soketli amfi çeviriciler var.onu bağladıktan sonra 4 kanal bi amfiye 16 ve 13 2 takım komponent girersen olay tamamlanır.bas seviyorsan sadece önlere güçlü 16 cm komponent+subwoofer işini görür.
olmadı benim gibi 6 kanal bi amfiye 2 çift komp+subwoofer girerek ses sorununu çözersin.

tesekkürler arkadaslar cd calari degistirmek istemeyisimin sebebi navigasyon cihazi ve bluetooth telefon baglantisi yol bilgisayarida var yani hepsi dagilacak ama yinede cok tesekkürler

infnity kappa hakkinda bilgisi olan arkadaslar .ne dersiniz iyimi.

kappa kaliteli ve güçlü bir seridir.
infinity de giriş seviyesi referance olarak başlar.kappa serisi 2 takım compu uygun rmsli 4 kanal bir amfiyle beslersen tadından yenmez.

eyvallah oktay kardesim sagolasin vallahi ne yapacagimi sasirdim arka kapi icleri 13 cm yeterli verim alinirmi bilmiyorum...

Geri