daha kaliteli bir ses icin yardim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan opc line
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
önler 16 arkalar 13 kappa serisiyle çok iyi ve kaliteli ses alırsın.yanlız kullanacağın amfiye dikkat.

bana kalıras anfi kulanma bizde bir fort fusıon vardı bizdebeğenmedik sesini gitik bir elektrikçiye durumu anlatık o araba uygun ebatlarda hoperler ler bulduk taktırdık canavar gibi oldu

Yavuz amfiyle kurulmuş kaliteli bir sistemi dinlemen lazım.Ama piyasadaki apaçi tarzı uygulamalardan bahsetmiyorum.
Hoparlörle iyi ve yeterli ses almak mümkün değil.Zaten uzun süre ana üniteyi yüksek seste dinle bak.Bir süre sonra ısınıp güvenlik amaçlı sistemi kapattığını göreceksin.

burda kücük bir internet gezintisinden sonra birseyler buldum oktay kardesim önler icin infinity kappa16.5 cm 2 wege compo sytem 160 eura arkalar yine kappa serisi 13.0 cm ayni fiyat 160 euro.... uygun bir amfi ise yine infnity 120 euro civari 4 kanal .ama benim birde amfiyi koyacak yer sorunum var ne dersin amfiziz de ses bir seye benzermi yoksa amfi olmazza olmaz mi diyorsun. ayrica ilgin icin cok tesekkürler..

Emrah o kadar euro verip amfi koymazsan olmaz:D
complar amfi ile çalışacak şekilde üretilirler.Ana ünitenin çıkışlarıyla işe yaramazlar.
Ben sistemimi bugün tamamladım.Giriş seviyesi diyebileceğim bir sistem oldu ve istediğim ses seviyesini ve kalitesini yakaladım.
Amfi için yer çok da sorun değil.Arka koltukların ikili olanının sırtına 4 adet vidayla montaj yaptırısın hiç de yer kaplamaz.Esas yer kaplayan subwoofer.
İnfinity kappalar iyi seçim.Eğer bütçe olarak o rakamlara çıkıyorsan focal,magnat veya jl markalarının üst serilerini de listene alabilirsin.
Ama subwoofer kullanmadan mid-tiz olarak 2 takım da koysan ses eksik kalır.
Bagajda yer sorunun varsa ses sistemini geliştirmek hayal:(

oktayim normalde bagajda yer cok da izin sesonu türkiye yollarina düstügümde inan bana arabada sigara paketi koyacak yer bulamiyorum ama yinede aciklamalarini cok begendim suan havalar cok soguk iki ay sonra bakacagiz bir caresine cok tesekkür ediyorum.... hi birde su var arka koltugun ikili yeri tamamda araba 7 kisilik de olabiliyor yani en arka koltuklari acmak istedigimde ikinci sirayi ön tarafa cekmem lazim nerden baksan 50-60 cm koltuklar sabit degilki ya oktayim herseyi düsünüyoruz bulacagiz bir caresini.....

Son düzenleme:
Geri