Devir 2000 3000 yapıyor

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bendede ilk çalıştırmada buna benzer bir durum var arac 2000 ile 3000 devir arasında gaz veriyor ve sonra normale dönüyor bu dediğiniz hortum tam olarak hangisi resim varsa paylaşabilirmisiniz
ilk çalıştırmada yapıyor sonra düzeliyorsa sizinki bununla alakalı değildir...
bu arkadaşların bahsettiği ince hortum çıkınca,araç sürekli rolantide dalgalanma yaşar.bi süre sonra düzelme gözlenmez.hava hortumu cıkması gecende bana da olmuştu..filtre değiştiğinde arkadaş o hortumu sağlam takamamış,üstünde basınc olan bir parça değil ama çıkıyor işte.mühendislik hatası diyorum ben.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk çalıştırmada yapıyor sonra düzeliyorsa sizinki bununla alakalı değildir...
bu arkadaşların bahsettiği ince hortum çıkınca,araç sürekli rolantide dalgalanma yaşar.bi süre sonra düzelme gözlenmez.hava hortumu cıkması gecende bana da olmuştu..filtre değiştiğinde arkadaş o hortumu sağlam takamamış,üstünde basınc olan bir parça değil ama çıkıyor işte.mühendislik hatası diyorum ben.
benimki ilk çalıştırmada yapıyor 20/30 sn kadar 3000 devire kadar gaz verip sonra 2000 düşüyor sonra bir yukarı bir aşaığı derekn yaklaşık 20/30 sn kadar sonra normale dönüyor bu durum ikinci çalıştırmalarda yok sadace ilk çalıştırmada oluyor

yükseliş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızda sekonder var ise il çalıstırmada rolantınızın yuksek olması normal