Direksiyon Sıkıntısı ve Motor Yağı

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar aracım 1.4 t j. aldığım zaman aşık olmuştum ki hala aynıyım evimizin bi üyesi oldu. Fakat direksiyon problemim var kırt kırt ses çıkarıyo dururken sağa sola döndürmelerimde. Elektirkli direksiyon tamircisi arıyorum bir bildiği olan var mı? Çünkü çok hassas bir yer ve pahalı bir parça. İkincisi mayıs ayında ilk bakımı yaptırdım parçaları sipariş ettim geldi motor yağınıda sanayiden alırım dedim. Gttim parçaçıya castrol 5/30 yağ aldım 90 lira para verdim içimden de dedimki ohh çok tutmadı dedim yağı değiştiiik. Aradan iki ay geçti yağ fiyatlarına bakıyorum 140 tan aşağı yağ yok. Jetta tsı kullanıcısı arkadaşım var kendisine sordum. Ben dedi 2 sene önce 130 a aldım o yağı sen nasıl 90 liraya aldın dedi?? Tokat a gittiğimde opel servisten ayrılma bir abimiz var yağı hemen değişti. Castrol yağı 165 liraya değiştik. 3000 km yol yaptım ucuz yağ ile. Diyeceğim o dur ki öyle bir memlekette yaşıyoruz ki herşeyi iyi araştırıp almalıyız. Direksiyon konusunda varsa bir bildiğiniz paylaşımlarınızı bekliyorum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Malesef ülkemizin genel sorunlarından birtanesi usta bulmak ve sahte olmayan ürünler bulmak. Ben şahsen bilinen internet sitelerinden almayı tercih ediyorum hocam. Usta konusunda inş. aradığınızı bulabilirsiniz.