Direksiyonumun derisini degistirdim opc stil

süper olmuş gerçekten benimde deri kalkmaya başladı ufak ufak aklımda olsun bu uygulama belki yapan çıkar izmirde.

çok şık olmuş güle güle kullanın

süper olmuş!bende istiyorum:D
Malzemeleri nereden edindiğinizi ve varsa işin püf noktalarını anlatabilirmisiniz:D:D

bu forumdaki ADELETSİZLİKTEN DOLAYI bu yazı silinmiştir

Son düzenleme:
Arkadaslar, guzel yorumlar icin tesekkurler, Bu arada 100 km ile giderken cekmisiz yaw:(:( TUH TUH...

Neyse, ben soyle soyliyeyim,

OPC Logolu Zamazingoyu: Macaristandan aldiydim ben o vardi zati bende bir yildir. 20 avroydu herhal gecmis zaman cok hatirlamiyorum,

Direksiyon Deri Kaplama: Samsunda bir ustaya resim gosterdim, oda yapti, Maliyet 120 TL.

Puf noktasina gelince OPC logolu zamazingo logosuz olanda farkli, yani ayaklari bir birinden farkli ben biraz iscilik yaptim, kuvvetli plastik yapistiricisi falan aldiydim o zaman. Once ayaklari kirdim, sonra bizimkine gore olcup tekrar yapistirdim. Bilinecek tek puf noktasi o. Deri kaplama ise ustanin maharetine kalmis.

O kadar zor değilmiş.Usta bulmak problem işte:)direksiyonu çıkardınız mı peki deri kaplarken falan?üzerinde mi yapıldı yoksa?

bu forumdaki ADELETSİZLİKTEN DOLAYI bu yazı silinmiştir

Son düzenleme:
Direksiyonu sokuyorlar, airbag cikiyor, yani sadece simit kaliyor, eski deriyi cikartiyor, kalip aliyor, eger simidin seklini degistirmek istersen baska islemlerde yapiyorlar, uzun is araba bir gun yok, benim islem tam 8 saat surdu bu arada.

Anladım..Bilgiler için teşekkürler.Yararı olucaktır.

Geri