Disc ve balata alırken GM dışında hangi marka???

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar disc ve balata değiştiricem malüm GM ürünü pahalı 250 ytl diyolar.çeşitli markalar var.TRW ve Brembo v.s. hanglerini tavsiye edersiniz???

Brembo'nun ucuz diskleri var piyasada, ben uzak durmayı tercih ettim.Kesin bir bit yeniği var, normalde o fiyata balatası bile alınamaz çünkü.Ben Omni Competition'un delikli ve kanallısını aldım bu hafta sonu.Corsa'da da kullanmış ve oldukça memnun kalmıştım.Roesch üretiyor zaten, aynı ürün...Ama esas kriter fiyat olduğuna göre TRW diyelim...

..

TRW için bazı dönemlerde GM e disc ürettiği söyleniyor.ama kulakdan dolma bilgi benimkisi tabi.valeo sanırım öyle bi markadan daha bahsediliyo.valla kafa karışıyo 3-5 i aramıyorum teknik olarak tatmin etmeli.bide içten dıştan soğutma olayı var:S o ayrı dert.Disc ve balata farklı markalardan olsa sıkıntı yaratırmı???

TRW için bazı dönemlerde GM e disc ürettiği söyleniyor.ama kulakdan dolma bilgi benimkisi tabi.valeo sanırım öyle bi markadan daha bahsediliyo.valla kafa karışıyo 3-5 i aramıyorum teknik olarak tatmin etmeli.bide içten dıştan soğutma olayı var:S o ayrı dert.Disc ve balata farklı markalardan olsa sıkıntı yaratırmı???

farkli markalardan olsa sorun yaratmaz ama onemli olan spora spor disk ve balata alinmasi...

bi de asil benim merak ettigim vw beatle a porsche kaliper ve diskleri koyuyolar yani merak ettigim bijon araliklari uyan x arabasinin disk ve kaliperlerini bodoslama benim arabaya koyabilir miyim (bence tasiyi ciyi degistirmek gerekiyor ama...)

ben diskleri meyley ön balatalar valeo arka balataar trw lucas olmak üzere karma bi takım yaptım alışma süresi yeni doldu memnunum şuan hiç bi problem yok zaten bunlar dandik markalar değil....

hakan abi bu konuda sana yardımcı olabilir opel garage...

farkli markalardan olsa sorun yaratmaz ama onemli olan spora spor disk ve balata alinmasi...

bi de asil benim merak ettigim vw beatle a porsche kaliper ve diskleri koyuyolar yani merak ettigim bijon araliklari uyan x arabasinin disk ve kaliperlerini bodoslama benim arabaya koyabilir miyim (bence tasiyi ciyi degistirmek gerekiyor ama...)

burda uyduruyolar valla.aslında en güvenlisi orjinal hali ama kurcala allah kurcala.benim araç spor değil astra F kasa.tamamen orjinal halde.

orjinal gm balata bende cıyak cıyak ses yapıyodu trw ses yapmıyo şuan

balatayı ne marka kullanıyosun?fren performansından memnunmusun TRW nin.bide tepme yada direksiyonda titreme yapıyomu???

ben kısaca yapılanları yazim benim ön diskler bitmişti arkalar çok kötü durumda değildi önlere yeni meyley marka disk aldım ayrıca önlere valeo marka balata aldım arkalarında disk orjinali duruyo sadece balatalar değişti trw marka balata takıldı şuan arabam gerçekten iyi duruyo alışma süreci yeni bitiyo bira zdaha alışınca daha iyi olur diye düşünüyorum...

hakan abiye ve hacı ustaya bu iş için güvenebilirsn...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=27750

Geri