diyecek söz bulamıyorum :D

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan m__sonmez
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:D :D pek birşey denemiyor bu durum da:rolleyes::rolleyes:

her insan istediği her insanı kandırabilir yada böyle bir durum yaşatabilir yeterki daha zeki olsun ;) bu konu bence yorumsuz :)

abicim neden şaşırıyosunuz ki eğitim yokki memlekette insanlar mantığını kullansın yada kullanmayı öğrensin ben size yaşanmış başka bir olay anlatıyım bu olay Mete IŞIKARA nın başından geöen 1 olay

Malum deprem bölgesiyiz ve okullarda deprem tatbikatları yapılıyor. Işıkara işte bi ekiple birlikte japonyaya sempozyuma gidiyorlar zamanında ve 1 okuldaki deprem tatbikatlarına katılıyorlar 5 katlı okulun 4.ve 5. kattaki öğrencilerin bir kısmı tatbikat esnasında dışarı çıkmak yerine çatıya çıkıyorlar neyse tatbikat bitiyor ve IŞIKARA soruyo neden çatıya çıktınız çocuklarda diyo ki deprem esnasında çatıya çıkmak daha pratik çünkü bina çökse bile biz en yukarda olacagımızdan yaşama şansımız daha fazla neyse aradan zaman geçiyo ekip Türkiyeye dönüyo birgün bir köy okulunu ziyaret ediyorlar öğretmen anlatıyo işte şunu yaptık bunu öğrettik falan filan diye IŞIKARA konuşuyo öğrencilerle falan aradan zaan geçiyo tenefüs saati öğrencilerin çoğu dışarda öğretmek ve ekipte dışarda diyolarki öğretmene hadi deprem tatbikatı yapalım bakalım ne olacak
Öğretmen kalkıyo bahçede oynayan öğrencilere depreeeeem diye bağrıyo
Öğrenciler ne yapıyo dersiniz
koşa koşa okulun içine girip sıraların altına gizleniyolar .
İşte hani diyoruz ya her şeyin başı eğitim diye
Japonyadakide okula gidiyo bizimkilerde eğitim evet ama nitelikli eğitim
İnsanlara Hani diyoruz ya Allah akıl vermiş kullanasınız diye işte insalara o aklı kullanmayı öğretmek lazım onu öğretemedikçe sorun çözülmez diploma sorunları çöözmüyo malesef
:good: :good:

arkadaşlar neden şaşırıyorsunuzki. bunun üniversiteyle liseyle entel dantelle alakası yok. aranızda benim gibi kısa dönem askerlik yapan yokmu. gidin bakalım o günlere . hatırladınızmı ee şaşacak ne varki bunda...

Geri