Dodge Caliber 2.0 CRD

alfa 159 gibi güze lbir makinadan sonra asla tatmin etmez,tat vermez bence ,hayatta yapacağım son şey olurdu alfa 159 verip bu jeep i almak ,iyi düşünün.

Sınıfı crossover. Tiguan ve Qashqai ile aynı sınıfta.

Dodge'un ne Caliber'i ne de Nitrosu hiç bi işe yaramaz. Kalite sıfır. Alırsanız satmanız zor olur,uzak durun derim ben.

büyük ihtimalle kalite dir diye düsünüyorum bir ara bende incelemistim tamam dis olarak fena degil ama ici cok basit geldi bana ne normal arabaya nede suv tarzina benziyor araya sikismis bir model gibi.alinirmi alinmazmi konusu bambaska bence sartlar ve kosullar uydugu sürece her türlü araba alinir.

Evet ara model gibi, son cümlenizi çok beğendim..

alfa 159 gibi güze lbir makinadan sonra asla tatmin etmez,tat vermez bence ,hayatta yapacağım son şey olurdu alfa 159 verip bu jeep i almak ,iyi düşünün.

159 un iç mekan kalitesini ben de aynı kefeye koymuyorum zaten.. Caliber in dış görünümü hoş, tabi bence..

Aklımda sadece farklı bir marka, farklı bir model.. Nasıl anlatsam.. Her yer qashqai, tiguan yada kia-hyundai suvlarıyla dolu.. Sadece farklı olmasından ötürü acaba mı dedim..

Tarz araç ancak iç mekanı baya kalitesiz.

Katılmamak elde değil,

Geri