doğubank

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar doğubanktan alışveriş yapan varmı aramızda bugun bi arkadaşım gidelim ordan lcd falan alalım dedi güvenilirmi ben bundan 3 sene evvel babamın vitoya dvd ve televizyon almıştım harward hiç bir sorun çıkmadı şanslımıyım bir kez alışveriş ettiğimden yoksa ordan alışveriş yapıpta sorun yaşayanlar varmı aramızda.önerirmisiniz.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuana kadar bi tatsızlık yaşamadım duymadımda etrafımdan.Eskisi kadar bi cazibesi kalmadı doğubankın şuan tek farkı pahalı telefonların çin malı taklitlerini getirip satması öyle piyasaya göre eskisi kadar fiyat fark etmiyor ama genede gidin bi bakın..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben commodore 64 ilk çıktığında oradan almıştım, bozuk çıktı değişen ve ilgilenen de olmadı yıllar evvel ,bence doğubank boş iş teknoloji marketlerindeki olası büyük indirimleri takip edin ve bence oradan alın ne alacaksanız

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
teknoloji marketleri de indirimli sattıkları ürünler bozulunca para iadesi yapıyorlar sadece.
yani sattıkları ürünler genellikle tek parti ürünler oluyor. getiriyor satıyor 2 günde bitince devamı olmayan mal olduğundan tamir edilemez durumda bozulunca parasını iade ediyor.
oysa müşteri para iadesinden önce birebir değişim, aynı ürün yoksa daha düşük özellikte olmamak şartı ile farklı bir ürün talep edebilir.
örneğin 30 tl ye iki adet 2.4 ghz kablosuz klavye mouse seti almıştık abimle beraber.
onunki bozuldu, tamir edemediler, paranızı iade edicez üründen yok elimizde diyor muadilini ver para istemiyorum deyince muadili yok diyor.. çamura yatmak buna denir sanırım.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye 'de parayı veya ürünü kurtarmak da yetmeli bence, en azından adamlar mağdur etmiyor müşterisini,ben golddan bilgisayar aldım kurarken monitörü fazlasıyla kurcalamıştım ayarları,calibresi vs nesi varsa kaçtı bozuldu gittim servisle uğraşmayın siz yenisini verelim biz yaptırırız dediler bundan iyi hizmet olur mu? işin yoksa yolla servise 15 gün bekle olur olmaz garantisi de yok üstelik, ben illa teknoloji marketleri derim üstelik orada indirime giren ürünler artık üretilmeyen ürünler değil ve dünya markaları plazma ve ya bu gibi büyük kalemlerde sizin bahsettiğiniz sorun yaşanacağını sanmam...

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç Sevmiyorum DOĞUBANK ı

Esnafın çoğu yamyam, ürünü sattıktan sonra seni tanımazlar...

Teknoloji Marketlerini tercih et derim ... sattıkları her ürün için yedekparça ve servis garantisi vermek zorundalar, ayrıca yaptığımız her alışveriş faturalanıyor ve kayda geçiyor, DOĞUBANK ta özellikle Cep Telefonlarının çoğunluğu yakın zamana kadar kayıt dışı ürünlerdi...

Son düzenleme:

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok yakın bır arkadasım var hatta cocoukluk arkadasıme laızmsa yonlendırım sneı

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lcd düşünüyoruz arkadaşla ama bende pek sıcak bakamadım şimdi.meli eğer olursa yardım isterim senden

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskidendi doğubank....