doğum günün kutlu olsun...mutlu ol senelerce. LND (samet)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gazzoz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu mesaj sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana...;) ;)

Doğum günün kutlu olsun....

Forum kuralları gereği öncelikle kendinizi üye arşivi başlığı altında tanıtmanız gerekmektedir.. Aksi takdirde konu kilitlenir!!

Ayrıca bugün doğumgünü olan arkadaşlarımızın arasında Samet'in ismini göremedim ben!!

Yavuz abi şimdi ben yazıcaktım bugun doğanlarda Samet yok..sanırım doğum gününü gizli tutuyor..

Forum kuralları gereği öncelikle kendinizi üye arşivi başlığı altında tanıtmanız gerekmektedir.. Aksi takdirde konu kilitlenir!!

Ayrıca bugün doğumgünü olan arkadaşlarımızın arasında Samet'in ismini göremedim ben!!

Yavuz abi !

Düş gençlerin yakasından....Dengin birini bul....Mesela beni....!!!!! :) :)

Samet'in gerçekten doğum günü bugün...Arkadaşımız iyi niyetli belli ki...Daha önceden tanışıyorlar demek ki...
Hemen artislik yapma bilader !!!! :) Ama haksız da değilsin tabii..Kurallara da uymak lazım...Neyse..

Samet' im......Doğum günün tekrar kutlu olsun....

Bu mesaj sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana...;) ;)

Doğum günün kutlu olsun....

Teşekkürler YENGEcim;)

nice sağlıklı mutlu nezlesiz gripsiz senelere kardeşim :)
amin:D

doğum günün kutlu olsun kardeş:) hani buraya gelcektin sen ya sana pasta aldım bekliyom :D
yaa kadir sabahtan indirdik motoru akşam 7 de bitti:eek:
yoksa gelecektim;)

sen kutlama abi aman :hıh:
Konuyu açan gazzoz benim yengem;)

Yavuz abi !

Düş gençlerin yakasından....Dengin birini bul....Mesela beni....!!!!! :) :)

Samet'in gerçekten doğum günü bugün...Arkadaşımız iyi niyetli belli ki...Daha önceden tanışıyorlar demek ki...
Hemen artislik yapma bilader !!!! :) Ama haksız da değilsin tabii..Kurallara da uymak lazım...Neyse..

Samet' im......Doğum günün tekrar kutlu olsun....
tekrardan teşekkürler abi...

Arkadaşlar tekrardan teşekkür ederim
hep birlikte nice senelere...
bütün gün yoktum işlerim vardı...
bugün doğanlarda adım yok cünkü böyle bi başlık istemiyordum ama, işte sevenlerim sagolsun:)

Geri