Dörtlü Flaşör Lambasi

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Dörtlü flaşör düğmesini ve yandaki düğmeyi arkadaşların tarif ettiği gibi çok kolay söktüm. Ancak lamba göründüğü halde sökemedim. Yani neresini nasıl sökeceksinki? Kapali kutu adeta. Bende tırnaklardan kurtarıp içini açtım. Ampul sabit, nasıl değişecek ki? Ben de geri aynen kapatıp yerine taktım. Artık dörtlü flaşör hem yanmıyor aynı zamanda açma-kamapa mekanizması takılıyor.:)
Kısaca yeni düğme almak şart oldu. Önce boz,sonra yenisini al. Diğer düğmelerede benzer operasyonlar yapmayı düşünüyorum. :(

coddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpago' Alıntı:
Dörtlü flaşör düğmesini ve yandaki düğmeyi arkadaşların tarif ettiği gibi çok kolay söktüm. Ancak lamba göründüğü halde sökemedim. Yani neresini nasıl sökeceksinki? Kapali kutu adeta. Bende tırnaklardan kurtarıp içini açtım. Ampul sabit, nasıl değişecek ki? Ben de geri aynen kapatıp yerine taktım. Artık dörtlü flaşör hem yanmıyor aynı zamanda açma-kamapa mekanizması takılıyor.:)
Kısaca yeni düğme almak şart oldu. Önce boz,sonra yenisini al. Diğer düğmelerede benzer operasyonlar yapmayı düşünüyorum. :(

senin yapmak istediğin lambayı değiştirmekmi led takmakmı

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kucuk kucuk yaylar vardı sanırım onları oturtamadın fazla karısık degıldı aslında sen korkarak soktun onun ıcın oyle oldu sen korkmayacan o senden korkacak :D

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpago' Alıntı:

anlamıyosan fazla karıştırma bilene göster.. yoksa yayları fırladı mı???:kop:

coddy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sunu kabul edin yapabildiğin şeyleri becerebildiklerin kendin çözeceksin servise yada tuning e gidersen resmen yoluyorlar 2 kere 2 4 kimse aksini idda edemez arabanın markasına göre millet para ister sanayide araban fiyakaysa fiyatta fiyaka değildse fiyatta o şekilde düşer ama iş aynı iştir ücret oynar vicdan ve insaf yoksa Hele Hele Allah korkusu uçuk fiyat isterler ben söküyorum gögsü komple kendim led taktım resimlerini atmıştım dışarda yapan 150 ile 300 arası fiyattan bahsediyorlar

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
coddy' Alıntı:
senin yapmak istediğin lambayı değiştirmekmi led takmakmı

Led ayrıca mı takılıyor? Ben zannediyorum ki içindeki led ve bu led yandı yenisi ile değiştirilecek.
Peki yeni led leri nereye nasıl takacağız? Kablo ve lehim ile mi ilave takacağız?

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coddy' Alıntı:
arkadaşlar sunu kabul edin yapabildiğin şeyleri becerebildiklerin kendin çözeceksin servise yada tuning e gidersen resmen yoluyorlar 2 kere 2 4 kimse aksini idda edemez arabanın markasına göre millet para ister sanayide araban fiyakaysa fiyatta fiyaka değildse fiyatta o şekilde düşer ama iş aynı iştir ücret oynar vicdan ve insaf yoksa Hele Hele Allah korkusu uçuk fiyat isterler ben söküyorum gögsü komple kendim led taktım resimlerini atmıştım dışarda yapan 150 ile 300 arası fiyattan bahsediyorlar

:good: