Dyno Day organizasyonu 3 Mayıs

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ermaneray
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o gün fikrin değişebilir :) malum lastik kokusu motor sesi egzos gürültüsü bol bol duyacağız insanın dynoya giresi gelir hele lkm gsi yın egzos senfonisini dinlemek bile keyif verecektir :)

Belli olmaz tabiki ama o tarihe kadar benım araç 2-3 kere daha dyno ya çıkıcak ufak bi problem var onu çözmek için timur bi kaç deneme yapıcak. 4. viteste saliselik bi durumda olsa bi anda gaz keser gibi olup tekrar toparlama gibi bi durumu var anlayamadık.hafta sonu götüreceğim yine teste chip box yaptırmıştım bi kaç gün kullanmamı söylediler.

Belli olmaz tabiki ama o tarihe kadar benım araç 2-3 kere daha dyno ya çıkıcak ufak bi problem var onu çözmek için timur bi kaç deneme yapıcak. 4. viteste saliselik bi durumda olsa bi anda gaz keser gibi olup tekrar toparlama gibi bi durumu var anlayamadık.hafta sonu götüreceğim yine teste chip box yaptırmıştım bi kaç gün kullanmamı söylediler.

hadi bakalım çözülmeyecek soruna benzemiyor hallederler eminim ;)

güncel liste....

ermaneray
dtvolkan
forcorsa
elpadre
emrahaydemir
tanererbay
merkez
baymustang
dewilking08
ghent
yalçın
midolora

burak 61
başka kimler geliyor :)

oooo liste kabardı maşallah. :)

BENİM ecotech ASTRA GSİ 96, SANIRIM 136 ps. tam ps i verir heralde ne dersin erman bakalım kaç çıkacak ? yetişirse ?

iddalı olacağı kesin abi ;)

1 ermaneray
2 dtvolkan
3 forcorsa
4 elpadre
5 emrahaydemir
6 tanererbay
7 merkez
7 baymustang
8 dewilking08
9 ghent
10 yalçın
11 midolora
12 burak 61

13 gsi osman
kanka ben 300 hp filan bekliyorum belki 295 hp çıkabilir onu merak ediyorum :) :)

güncel liste....

ermaneray
dtvolkan
forcorsa
elpadre
emrahaydemir
tanererbay
merkez
baymustang
dewilking08
ghent
yalçın
midolora
burak 61

gsi osman
başka kimler geliyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri