E46 3.30ci

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 2 ay icinde e46 3.30ci almayi dusunuyorum hardtop i olan bir cabrio mu yoksa coupe mi daha karar veremedim. Sizlerin hem arac yorumlarinizi hemde coupe cabrio kararsizligima yardimlarinizi bekliyorum. Coupe nin daha seri oldugunu duydum cabrio daha agirmis sanirim. onun hAricinde 0-100 u 7 saniye 231hp arac. Ne dersiniz. Model olarakta 2001 - 2004 araligi arac

Son düzenleme:

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu sızın belırlenız gerek cabrıo mu coupe mı ama sunu unutmayın tentesı olan araclar herzaman sıkıntı cıkarır ruzgar yonunden ve alıcagınız aracda hardtop varmı cunku yoksa o baya bı para tutyor

bnm fıkrım ıse tabıkı cabrıo

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imzamdaki aracı tam 3 yıl kadar kullandım. ettiğim masraf aracın kendi fiyatını katladı. karar senin....

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imzamdaki aracı tam 3 yıl kadar kullandım. ettiğim masraf aracın kendi fiyatını katladı. karar senin....

volkan belliki senin aldigin dökük bir arabaymis sanssizlik olmus,araba sans isi derim ben hep. öte yandan yillardir bmw kullaniyorum ciddi bir sorun yasamadim cok yakin 3-4 arkadasimdada bmw nin farkli modelleri var onlarda yillardir kullaniyor cok memnunlar. galiba Türkiyede temiz kullanilmis düzenli bakimlari yapilmis bwm bulmak cok zor.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 3 arkadasim da var 4. Olmak icin istiyorum zaten ve masraftan hic soz etmediler bana. Birde sizinki 3.20ci ve gazliydi biraz pahalisini alip temiz almaya bakacagim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cabrio araç çok güzel görünür ama sadece tentesi açıkken, tentesi kapalıyken çok çirkin oluyor. Ayrıca bu tür araçları korumak zor olduğu için kapalı garaj şart.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cabrio bence sıkıntılı olur. coupe si sanırım daha kullanışlı..

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tür araçları almak çok kolaydır. asıl mesele bu aracı işletebilmek ve yürütebilmektir. MTV, bakım masrafları, gerektiğinde parça temini...vs

çünkü hep gençler kullandığı için temizi bulmak zor...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba çok kral bi araba... ama sadece şunu bilin 3.18 ci e46 ya binmişliğim var malesef arka koltuguna... ya kısacık yolu bana çile etti yani o aracı alırken 2 kişilik diye hesaplayın heleki benim gibi 100 kg ve üzeri olanlar için imkan yok arkaya oturamazsınız... onun dısında bi yorum yapamam... 330 ci heralde kanatlanır araba...