Edirne'den Corsa aL116

kardeşim kazasız belasız cezasız inşş
jant konusunda bende katılıyorum tok bir jant güzel durur araba da ama 16 inç takıcaksan eğer ofset durumunu iyi ayarlaman lazım yoksa sürtme yapar ama bence 15 den vazgecme :)

Kazasız belasız kullanın..Ancak en büyük eksiklik jant...Mutlaka büyük ve çok kollu birşeyler olmalı bence.Marşpiyeri ne yazıkki beyenemedim,çok kaba durmuş,ancak diğer parçalar güzel..Bir de egzozun biri yok sanırım,oraya da acil egzoz lazım :)

+1905, katılıyorum..

Kazasız belasız..

Sanırım bitek ben beğenmedim :( Çok aşırı bişe olmuş , ama sizin zevkiniz tabiki kazasız belasız kullanın...

Ön Tamponu Ve Jantları Beğenmedim Tabi Bu Sizin Zevkiniz. Jantları Büyültürseniz Daha İyi Olcağından Eminim... :) Kazasız Belasız Kullanmanz Dileğiyle...

kardeşim kazasız belasız cezasız inşş
jant konusunda bende katılıyorum tok bir jant güzel durur araba da ama 16 inç takıcaksan eğer ofset durumunu iyi ayarlaman lazım yoksa sürtme yapar ama bence 15 den vazgecme :)

16 da ofset kaç olmalı 6.5 olur herhalde?

Jant konusunda herkesle hem fikirim. 15'' jant takarsan pek göstermeyeceğini düşünüyorum. 16'' almalısın alırsan. Eğer ortamın müsaitse (polisler vs) ön plakayı sök ya da kare plaka bastırt. çünkü plaka biraz sırıtmış o tamponda.

hemşo aracın güzel bide jantları 16' takarsan daha güzel olur yoksa bu yaptıklarının hiçbir manası kalmaz herşeyden önce araca jant yakışır

sorun çıkarmasa 16 takıcaz da olmuyo 15 e de boşuna para vewrmek istyemiyom

Geri