Edirnekapı şehitliğine gidiyoruz!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Tholl-ga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tanri türkü korusun

Gökay , kalbimiz sizlerle Allah güç versin , sabır ve dirayet versin çoğumuz askerlik yaptık ama şu an kimimiz evinden kimimiz ofisten katılıyoruz siteye bulunduğunuz yerin ve şartların farkında olmuyoruz kimi zaman... Ve sizler bize bu şartları sağlamak için evet sanat icra ediyorsunuz, şavaşın bile bir onuru vardır karşınızdaki düşman sinsice kalleşçe vururken sizler göğsünüzü siper ediyorsunuz ne için biz burada oturabilelim diye...
Siz hükümetlerin onun bunun yaptıklarına bakmayın canınızı sıkmayın dostum bir Türk haklı olarak her zaman yanınızdayız kahramanlıklarınızı unutmayız unutturmayız....

Arkadaşlar çok büyük bir katılım olcak Pazar günü. Herkesi aramızda görmek istiyoruz. Tepkimizi gösterme zamanı geldi de geçiyor bile.

Anadolu Yakası 11.30 Kozyatağı Carrefour otoparkı.
Avrupa yakası 12.00 Cevizlibağ Honda Cem.

e-5 ten .. bakırköy istikametinden mecdiyeköy istikametine giderken topkapı sapağına girdiğinizde honda cem i benzin istasyonunun yanında sağınızda göreceksinzi

hadi arkadaşlar istanbul-ankara yakın çevre iller. sizi yakından takip ediyoruz....''' Hakkari Jandarma Özel Harekat'''

Ellerini kollarını sallaya sallaya ülkeye giren 34 PKK’lının 29’u 10’ar dakikalık savcılık sorgusunun ardından, 5’i de çıkarıldıkları “seyyar” mahkeme tarafından “suçsuz” bulundular.

Bunların hiçbiri PKK üyesi olduklarını inkâr etmediler.

İfadelerinde bölücübaşından “önder” diye söz ettiler, onun verdiği talimatla geldiklerini itiraf ettiler.

“Dağa çıkmaktan, devlete karşı faaliyetler göstermekten dolayı pişmanız” falan da demediler.

Türk Ceza Kanunu’nun 307, 309, 311, 312, 313 ve 314’üncü maddesine muhalefet ettiklerini kabul ettiler.

Devleti, hükümeti yıkmak ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne zarar vermek için kurulan örgütün üyesi olduklarını göğüslerini gere gere açıkladılar...

Ama sonuçta...

Defalarca ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılanmaları gerekirken, serbest bırakıldılar!

Gelelim Silivri’deki duruşmaya:

Önce çeşitli suçlara karıştıkları belirlenen bazı “mimli” isimler tutuklandı.

Sonra bunlara emekli komutanlar, rektörler, öğretim üyeleri, hukukçular, sendikacılar, iş adamları, gazeteciler eklendi.

Çoğu birbirlerinden “bir kaşık suda boğabilecek” kadar nefret eden bu “karma topluluk”tan “Ergenekon Terör Örgütü” isimli bir örgüt ortaya çıkarıldı.

100’ü aşkın şüpheli tutuklandı, özgürlükleri ellerinden alındı.

Sorgulamaları PKK’lılar gibi 10’ar dakika değil, aylarca sürdü.

Evleri, iş yerleri hallaç pamuğu gibi atıldı.

Yine de doğru dürüst bir delile ulaşılamadı.

Bunca insanın yargılanmasına gerekçe olan iddialar, çoğu PKK üyesi “gizli tanıklar”ın verdiği ifadelerle sınırlı kaldı.

Kısacası; açıkça “Ben terör örgütü üyesiyim” diyenin serbest bırakıldığı bu ülkede...

“Ben öğretim üyesiyim, bu örgütün adını bile ilk kez duyuyorum”, “Ben emekli askerim, hayatım PKK’yla mücadeleyle geçti” , “Ben gazeteciyim, tek suçum iktidar yandaşı olmamak” diyen insanlar hâlâ cezaevinde...

PKK’lılar “suçsuz” olduklarına göre; demek ki neymiş?

Bu ülkede 30 yıldır işlenen bütün cinayetlerin arkasında Ergenekon varmış!

Dağlıca baskınını terörist Sinan Aygün’ün başında olduğu tim gerçekleştirmiş...

Aktütün’ü terörist Mustafa Balbay ve arkadaşları basmış...

Üzümlü’yü basanların başında terörist Prof. Dr. Mehmet Haberal varmış...

Mayınları terörist Tuncay Özkan döşemiş...

Öğretmenleri terörist İlhan Selçuk öldürmüş...

Mühendisleri terörist Hurşit Tolon kaçırıp, kurşuna dizmiş...

Hukukun üstünlüğüne, hukuk devletine ve adalete güvenmek istiyorum...

Ne olur... Benim gibi “saf”ları daha fazla zorlamayın!

GÜNÜN SORUSU

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, “eve dönüş”ün, demokratik açılım sürecinin bir safhası, planın bir parçası olduğunu açıklamış...

Bu sözler, Türkiye Cumhuriyeti’nin yasalara saygılı vatandaşlarından saklanan ‘açılım paketi’nin, PKK’yla ve Kuzey Irak yönetimiyle paylaşıldığının itirafı anlamına gelmiyor mu?

PKK’lıları ‘daha iyi kucaklamak’ için öneriler!

Okurlarımızdan, “suçsuz” bulunarak serbest bırakılan PKK’lılar için devletin “bundan sonra yapması gerekenler” konusunda öneri yağıyor.

İşte bunlardan bazıları:

* Ülkeye gelecek PKK’lılar için kırmızı halı serilmeli, Habur’a acilen 5 yıldızlı bir otel kurulmalı!

* Şehit çocukları, PKK’lılara çiçek vermeli!

* PKK’dan “terör örgütü” diye söz etmeye devam eden herkes cezaevine tıkılmalı!

* Geçmişte PKK’yla savaşan askerler ve koruculardan hesap sorulmalı!

* Teslim olan bütün PKK’lılara “gazi”, ölenlere de “şehit” unvanı verilmeli. Hepsi maaşa bağlanmalı. Yetmez; göğüslerine de madalya takılmalı!

* PKK mezarlıkları, “şehitlik” statüsüne alınmalı!

* PKK’lı militanlara “uzmanı” oldukları konuda iş bulunmalı. Nişancılar orduya, stratejistler bakanlıklara, muhbirler MİT’e yerleştirilmeli!

* PKK’lıların MEKAP ayakkabı ve peşmerge kıyafetinden oluşan üniformaları, resmi kıyafetler listesine eklenmeli!

Son düzenleme:
DİKKAT! GÜNCEL PROGRAM VE BULUŞMA YERLERİ

PROGRAM

25 EKİM PAZAR

PAZAR GÜNÜ SAATLER 1 SAAT GERİ ALINACAK, SAKIN UNUTMAYIN!

Avrupa yakası için
12:00 Cevizlibağ Honda Cem

Anadolu yakası için
11:30 İçerenköy Carrefour Otoparkı

2 GRUP EDIRNEKAPIYA GELMEDEN ONCE BULUSUP EDIRNEKAPIYA BERABER GIRIYORUZ.

EDIRNEKAPIDA PARK VE ARACLAR ICIN GUVENLIK SORUNU OLDUGU ICIN 1DK SAYGI DURUSU ISTIKLAL MARSI ICIN DURUYORUZ ORDAN DEVAM EDIYORUZ.

EDIRNEKAPI SONRASI BAKIRKOYDEN DONUP SONRA BOGAZ KOPRUSU ORDAN DA CADDE TURU YAPIP ICERENKOY CARREFOUR OTOPARKINDA GUNU BITIREBILIRIZ.

HERSEYE BENZIN MAZOT BULUYORUZ, BU OZEL ANLAMLI GUNDE DE HEM AVRUPADA HEM ANADOLUDA KENDIMIZI GOSTERELIM. KIMSE KONVOYDAN AYRILMASIN.

BOGAZ KOPRUSU KAPATMA VS GIBI SACMALIKLAR YAPMAYACAGIZ, ZATEN 20-30 KM HIZLA GITMEMIZ YETECEK HERSEYE, O NEDENLE ORGANIZASYONUN ONUNE GECECEK OLAYLARDAN KACINACAGIZ.

HERKES BAYRAKLARINI ASSIN ATATURK TSHIRTLERINI GIYSIN...KIRMIZI BEYAZ OLSUN ISTANBUL...HEPINIZLE GURUR DUYUYORUM!!!

* KONVOYU BOZACAK, GEREKSIZ GAZLAYACAK SACMASAPAN MAKAS FALAN ATACAK KISILER GELMESIN, COK ACIK VE NET SOYLUYORUM DIREK SOPA YERLER!!

* KONVOY LIDERLERI BELIRLEYECEGIZ, O ARACLARIN ONUNE GECILMEYECEK SACMASAPAN HAREKETLER YAPILMAYACAK!

* BU GUZEL ORGANIZASYONA KIMSENIN LEKE SURMEYE HAKKI YOK!

FACEBOOK ETKINLIK LINKI EKLENDI:

http://www.facebook.com/home.php?ref...5733299&ref=mf

MODIFIYE CAMIASINDAKI TUM ARKADASLARINIZA DUYURUN!

MARŞLARIMIZ ALTTA, HERKES BİRER CDYE YAZSIN USB BELLEGE ATSIN YOL BOYUNCA ACALIM TÜM İSTANBUL DİNLESİN!

TechTurkey'den alıntıdır.

Son düzenleme:
arkdaşlar yarın saat 12de avrupa yakası honda cemin önünde olucak acil cep 05362566676 saatlarinizi ayarlamayı unutmayın lütfen duyarlı olalım illa canımızın acıması gerekmiyor duyarlı olmak için

Geri