Edition'a yapılması gerekenler

Ynt: Edition'a yapılması gerekenler

Bu ürünü geçenlerde bende görmüştüm. Hatta konusunu açacaktım. Bu ürünün beyaz dikişli olanı da var. Bu ürünle beraber vites körüğü ve kol dayama kaplama da var. 3 lü alınırsa güzel olur diye düşünüyorum.

Bu nasıl bir liste yap yap bitmez bunlar, yaptıkça da yenileri eklenecek gibi duruyor. Bence yapılması gereken en pratik yol, bu kadar para harcayacağınıza editionu satıp cosmo alıp kurtulmak. kahka536

turbonet link' Alıntı:
Bu ürünü geçenlerde bende görmüştüm. Hatta konusunu açacaktım. Bu ürünün beyaz dikişli olanı da var. Bu ürünle beraber vites körüğü ve kol dayama kaplama da var. 3 lü alınırsa güzel olur diye düşünüyorum.
Çok güzelmiş. Araca takınca da bu kadar güzel olur mu bilemiyorum. Ama denenebilir. :)

mucahitduran link' Alıntı:
Çok güzelmiş. Araca takınca da bu kadar güzel olur mu bilemiyorum. Ama denenebilir. :)

Biri denese de görsek. ((:

Yalnız bunu konsolun üzerine tutkal/yapıştırıcı ile yapıştırmak gerekiyor. :( Deneyen çıkacağını sanmıyorum.

harunhoca link' Alıntı:
Bu nasıl bir liste yap yap bitmez bunlar, yaptıkça da yenileri eklenecek gibi duruyor. Bence yapılması gereken en pratik yol, bu kadar para harcayacağınıza editionu satıp cosmo alıp kurtulmak. kahka536
cosmo da yetmez, opc alıp kurtulmak lazım  005hihih

firstemperor link' Alıntı:
cosmo da yetmez, opc alıp kurtulmak lazım  005hihih
Onu düşünmemiştim doğru diyorsun. OPC+still paket oluyorsa o olsun tam olsun  okkk

Geri