Efsane Yaşatilmaya Devam Ediyor...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34NVL80
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
biliyorum bu arabayı.ataköy-bakırköy taraflarında rastlamıştım.hakikaten bildiğim türkiyedeki en kuvvetli gsi.uzun süredir sahibinden.com da satılık.keyfe keder satılıktır bence çünkü bu araba bu kadar uzun süre satılıkta olmaz.

yapan arkadaşımızı tebrik ediyorum.çok güzel ve kuvvetli araç.güzel günlerde kullanılması dileği ile..
sağolasın dostum evet bakırköy gelik lokantanın karşısında oturuyorum bp nin sokağı allahın izniyle bitti sayılır...

bi aralar bakırköy ataköyde çok bulunuyodum,BP nin sokağında görüyodum zaten...maaşallah süper araç.

motor süpermiş.

Aracı çıkardık arkadaşlar 800km oldu şuan 1500 de rodaj bitiyor resimleri koyayım fakat bugün cila boya korumaya giriyor yarında yapılmış olarak parlak bişekilde koyarız.... ;)
b-246424-astra_gsi.jpg

b-246431-astra_gsi_2.jpg

maşallah nazar değmesinnnnnnnnnnnnnnnnnn :)

muhteşem bir makina...farklı olmanın bedeli elbette emsallerinden yüksektir..ayrıca bu aracın emsalinin de pek olacağını sanmıyorum...fiyat konusunda yorum yapmanın hiç bir anlamı yok...gücün varsa alır binersin..geleni geçeni tokatlarsın..gücün yoksa 10-12 milyara al sıradan bir gsi.....

Geri