el freni çekik olduu halde geriye kayma

Altına taş koyun olsun bitsin :):)

el freni telini gerdirmen gerekiyor.
veya balatalar
ama tel kuvvetli iihtimal..

sorun abartılacak kadar büyük değil.. eğer balatalar iyise tabancadan tel ayarı yapılır ...ancak balatalar bitikse kampananın sökülmesi gerek...Tel ayarı yapıldıktan sonra 5 ila 7 diş kalkması ideal dir(el fren tabancasının)...saygılar...

easytronic N konumunda parkedildiği için kesinlikle kaçıyor.elfrenine güvenmek zorunda kalıyorum.

başıma geldiği için fobim oldu arabanın kaçması:p eski aracımızı biraz eğimli olan biyere park etmiştim.geçici olarak park ettiğim için camları açıktı.4 5 metre kadar kaçtığında farkedebildim tabi tahmin edersiniz bağrışma vs:) kapı camından içeri atladım(inanın hiçte kolay değil) ve elfrenini çekmiştim:D arabayı molozların içine gömecektim azkalsın.

easytronic N konumunda parkedildiği için kesinlikle kaçıyor.elfrenine güvenmek zorunda kalıyorum.

başıma geldiği için fobim oldu arabanın kaçması:p eski aracımızı biraz eğimli olan biyere park etmiştim.geçici olarak park ettiğim için camları açıktı.4 5 metre kadar kaçtığında farkedebildim tabi tahmin edersiniz bağrışma vs:) kapı camından içeri atladım(inanın hiçte kolay değil) ve elfrenini çekmiştim:D arabayı molozların içine gömecektim azkalsın.

ustam zaten N konumu boş konum:D kaçması normaL ..Allah korumuş aracınızı ve sizi tedbir için elfrenini çekin

evet benim evin önü yokuş aşşa, park edrken dalgınlıktan tam inerken süzülmeye başlıyor el freni çekik olduğu halde. eski arabamdada vardı (opel astra g)arkadaşımın astrasındada (H) arabaya binice inalmaz bir ses geliyor gacur gucur çok rahatsız edici bece arka kısımda opellerde kronik

aracın yeni olduğu için elfrenin ayarsızdır... yani belli bi kullanımdan sonra yeni ayar çektirmen gerekir diye biliyorum.. yada benim gibi yapıcaksın öle bi çekicenki el frenini arabanın balatalarını hissedicen:D ve vitesede takıcan..

Geri