Elektrik Direğine Çarptım:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jacqueline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Aracım 2005 model Opel Corsa. Bugün geri geri giderken elektrik direğine çarptım. Sağ arka tampon eğildi, daha doğrusu yerinden çıkmış gibi duruyor, ayrıca sağ arka farım da kırıldı. Sorum şu ki bu tip bir hasarı kasko öder mi? Ne yapmam gerekiyor, bilgi verebilirseniz sevinirim:(

Geçmiş olsun öncelikle kardeşim. Allah beterinden saklasın. Naçizane bir fikir sadece, Araçım park halindeyken birisi gelip dokundurmuş diyebilirsin kasko karşılıyabilir. Öteki aracımda Başımdan böyle bir olay gelmişti. Tabi expere dedim park halindeyken birisi gelmiş dokundurmuş vs. Karşılamıştı kasko. Ama ben direğe çarptım kasko karşılasın muhabbeti varmıdır bilmiyorum. Tekrar geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Geçenlerde arkadan aracıma çarptılar tampon değişti sadece yetkili servis fiyatı 953 liraydı sadece arka tampon.
Karşılar diye biliyorum. KAsgo sizin hatanız olan ya da olmayan her türlü hasarınızı karşılar. Tabi özel durumlar hariç(alkollü olmak gibi)

özel yada yetkili bir servise gideceksiniz. tek tafarlı beyanda bulunmanız, yani "falanca gün geri geri çıkarken dikkatsizliğim sonucu direğe çarptım" şeklinde dilekçe yazacaksınız.

hasarınız mutlaka karşılanacaktır. sürücü ehliyetsiz ve alkolsüz olduğu sürece her hasar karşılanıyor.

geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Aramıza da hoşgeldiniz.

Kasko durumunuzu tabiki karşılar ama Arkadaşlardan farkı olarak size bir tavsiyem olacak. Maliyet– mantık karşılaştırması olsun.

Sanırım çok masrafınız yok gibi. Öncelikle kendiniz yaptıracağınız durumda masrafınızın ne kadar olacağını öğrenin. Seneye ödeyeceğiniz Kasko indirimini aşmıyorsa kendiniz yaptırın. hem kaskonuz delinmemiş olur hem de tramerde çıkmaz.

Hayır; aracıma yapılan işlemler kayıtlı olsun, sanayi gezmek istemiyorum, kasko indirimi önemli değil derseniz bildirin kaskoya gitsin ;)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri