Elektrikli arabam geliyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yalçın
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
işte buraya bu konuyu açmamın sebebi bu bu işin erbebından detayları almak nası bi yol izlemek en fazla gücü enerjıye çevirmek ene3rjiyi güce vsvsvs yazın yardımları değerlendirelim ok
hazırmı derken sadece araç ve aküler hazır şu an diğerler,i araştırmada mühendis arkımda burda diil o gelince ve taşınınca tam detaylı şekillenecek motoru karar veremedik sen ne önerirsin mesleğin madem ? yorulmayacak yanmayacak güçlü aşırı elktrik harcamayacak ve performance verecek ???

Yalçın abi onlarca çeşit motor var. Bunların içinden en mükemmeli diye bir motor yok. Birinin avantajı farklı boyutta diğerinin avantajı farklı boyutta.
Öncelikle şunu sorayım: Araç hybrid mi olcak yoksa elektrik motorlu mu?
Sen kafanda düşündüğün projeyi açarsan elimden geldiğince yardım ederim. Düşündüğün sistemi bilmediğim için şu motoru kullanmalısın diyemiyorum. Gerekirse üniversitemden de destek alırım. Bu konu da bilgisi çok çok iyi hocamlarım var. Büyük memnuniyetle yardım edeceklerdir.

Kolay gelsin
who killed the electric car filmi var belki seyretmişinizdir, faydası olabilir. http://www.whokilledtheelectriccar.com/
Ayrıca fiberglas kullanarak aracı daha da hafifletebilirsiniz, böylece ihtiyacınız olan güç azalır, değil mi? (lazım olursa vaktim oldukça döküman çevirisine yardımcı olurum)

hepiniz destekleriniz için saolun araştırmaya devam

Geri