eminim herkez bundan arıyor

Arabamı yıkamak bana ayrı bir zevk veriyor, stresimi atıyor. Aparatta fena değil.

benim en büyük zevkim araba yıkamaktır. Babamın arabalarını zevkle saatlerce yıkardım. Fakat babam emekli olunca aydındaki evimize taşındık. Apartmanın ortak kullanım çeşmesi üst kattakilerin suyuna bağlıymış. Aracmı bir kere arka bahçemizde 2 saat boyunca büyük zevkle yıkadım as sonunda 45TL su faturası ödetmeye kalkışınca, içimdeki araba yıkma sevdasıda bitti. İnsanlara güvenimde! artık arabayı yıkarken kaç ton su harcadıysam 45TL ne len bu havuz doldursam o kadar gelmezdi.

bende basınclı yıkama makınası var bosch dan 180 lıraya almıştım. parasını çoktan çıkardı. gerçı artık uşenıyorum ama çok guzel bır alet. ama saatte 450 litre su harcıyormuş. çok bonkör benimki. yıkamacılardaki makinalar kim bilir ne harcıyor :D

bahçeye iniyorum iki kova suyla ohh mis :D lüzum yok böyle şeylere. Hele birde beykozdaysam kuyudan su taşıyor zaten saatlerce hortumla yıkayabiliyorum :D

Bunu alıncaya kadar, eğer araba yıkamaktan zevk alıyorsanız basınçlı yıkama makinesi almak lazım. Yıkamacılardaki gibi. Bu aparatın hortumla veya kovayla yıkamaktan farkı yok. Bahçe sulama aparatından bir farkı yok bunun. Ben de uzun yıllar keyifle yıkadım arabamı ve bu aparatları bahçeli evimiz oldugundan sık sık kullanıp denemiştim. Hortumla yıkarsanız da aynı sonucu alırsınız. Eğer alınacaksa bir kereden basınclı yıkama makinelerinden almak lazım

Bunu alıncaya kadar, eğer araba yıkamaktan zevk alıyorsanız basınçlı yıkama makinesi almak lazım. Yıkamacılardaki gibi. Bu aparatın hortumla veya kovayla yıkamaktan farkı yok. Bahçe sulama aparatından bir farkı yok bunun. Ben de uzun yıllar keyifle yıkadım arabamı ve bu aparatları bahçeli evimiz oldugundan sık sık kullanıp denemiştim. Hortumla yıkarsanız da aynı sonucu alırsınız. Eğer alınacaksa bir kereden basınclı yıkama makinelerinden almak lazım

Benim bir müşteride var bu basınçlı makinadan adamın yanına her seferinde işten 1 saat önce gidiyorum çayımızı, kahvemizi içiyoruz muhabbet ediyoruz. Bir yandan da araba yıkıyorum :D Süper bir şey

Bu aletin tazyiki nasıl acaba kullanan var mı?? Yeterli geliyor mu acaba??

Arkadaşlar bahçenizde elektrik ve hortumuz var ise elbette en güzeli yarı profesyonel makineler, ama benim gibi bahçenizde bunların hiçbiri yok ise bu aparat benim işimi görür...

Geri