En büyük asker bizim Asker

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
""Kuzummmmm benimm cann kuzum:) şafaaakk 410,,,

Herşey yolunda sen içindeki sıkıntıya söylee başka kapıyaa;) oluyor işte biliosun konuştukk ara ara yerleri yalıyoruzz napalım buda bir nevi sıfırlanmaya ön hazırlık temizlik diyelim;)

Hımm bu arada kokulu kaaat arıyorum ona yazıcam mehtubuu ama yok yok allah yok:D sül kolonyasınımı boca etsem ne dersin guzum;)""

Hayirli teskereler diliyorum samet kardeşime abla

sana tavsiyem şafak sayma....

Şafak ne kadar zengin olursa olsun ,bir gün iflas etmeye mahkumdur....

şafak:erzincan....

Son düzenleme:
Cİhan, bizim şafak da - 1500, zoruna gitmesin.. :D

Bu sataşmaya da bir türlü anlam veremem oldum olası...Askerde de herkes yapar...Sen, içerdeyken de o adam dışarıda geziyordu oysa.. :) Ayrıca bu vatan borcudur, zora gidilecek de bişi yoktur.. ;)

409 Biter mi be ?! :)

Dışarıda mevsim Bahar, çiçekler açmış, sevgililer kol kola...Samet de askerde...:) Çok yazık...Tam da ot yolma mevsimi gelmiştir...Kolay gelsin Samet...:)

Bu sataşmaya da bir türlü anlam veremem oldum olası...Askerde de herkes yapar...Sen, içerdeyken de o adam dışarıda geziyordu oysa.. :) Ayrıca bu vatan borcudur, zora gidilecek de bişi yoktur.. ;)

Dışarıda mevsim Bahar, çiçekler açmış, sevgililer kol kola...Samet de askerde...:) Çok yazık...Tam da ot yolma mevsimi gelmiştir...Kolay gelsin Samet...:)

Sevgili Neo; ifade ettiğin sataşmalar askerlik görevini ifa ederken herkes tarafından yapılır, askerden geleli 11 yıl 2 ay oldu. Zaman ne kadar da hızla akmış hiç anlamıyorsun.:D

Samet 409 gün de biter 500 gün de biter ama nasıl biter...:D:D

Ayrıca neo demek mevsim bahar, ot yolma zamanı... duyuyormusun Samet...:kop:

""Kuzummm Şafakkk 408...

Neo ne adamsın diyorum yine başkada bişi demiyorumm,,ee bahar geldi çiçekler açtııı sen nerdesin ne yapıosun ot yolmaya dahi sokağa bile çıkmıosun allah bilir:) Sataşmaa kuzumaaa;)

Cihancım seninde az kalmış ablacım..Şimdiden geçmiş olsun bile denilebilir artık değilmi:) Biz sayıcaz bitene kadar şafak Kuzum için..""

Valla Neo kardeşim bizde Zamanın da gitseydim -2000 sayacaktım ki malesef gidemedik :(

Ben 430 gündür bugünleri bekledim has torunu :)

Ablacım samete allah sabır versin gelir geçer hiç takma kafana
teşekkür ederim abla bu arada inanmaya başladım eve gideceğime ve canımmm araba kavuşacağımıa :)

En İYisi Okuyup 6 Ay Askerlik Yapmak :D:D:D Yanlıs Anlamayın Gerekirse Vatan İçin Ömrümüzün Sonuna Kadar Askerlik Yaparız....

Türk Milleti asırlardır ASKER MİLLETTİR. Yani yüreğinde taşır...:)

Sayılı gün gelir geçer...:)

Geri