En büyük asker bizim Asker

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
221 kere maaşallah Samet...! :)

Ama bu işte bi yanlışlık var...Adam sürekli izine geliyor biz hala aynı şafağı sayıyoruz...Ben şuna kafadan 230 deyim yine...:)

son dakikada atılan kazıktan sonra bitmezzzzzzzzz

bayramda evci aldım 4 gün gelicektim cuma akşamı cıkıyordum ama bizim PAŞA bölük komutanı denilen şahsiyet öğlen imzalamadı göndermiyorum dedi izine filan
ne yapalımm
gelemedik 4 gün iyi olacaktı ama

sabır sabırr

Yanliz degilsin, 8 gun sonra bende safak saymaya basliyacagim)))) Her ne kadar 21 den geriye sayacak olsamda gende safak safaktir ))))

son dakikada atılan kazıktan sonra bitmezzzzzzzzz

bayramda evci aldım 4 gün gelicektim cuma akşamı cıkıyordum ama bizim PAŞA bölük komutanı denilen şahsiyet öğlen imzalamadı göndermiyorum dedi izine filan
ne yapalımm
gelemedik 4 gün iyi olacaktı ama

sabır sabırr

En güzeli Samet, boşver takma kafana...Şafak sabit kalsın...
;)

Yanliz degilsin, 8 gun sonra bende safak saymaya basliyacagim)))) Her ne kadar 21 den geriye sayacak olsamda gende safak safaktir ))))

Abi son cümleyi kurmasan bi sorun olmayacaktı ama..:D

arkadaşlar bende burdur da askerlik yapmaktayım 329.kd olarak görev yapıyorum buraya gelecek olan bedelli varmı arkadaşlar ;) ;) ???

arkadaşlar bende burdur da askerlik yapmaktayım 329.kd olarak görev yapıyorum buraya gelecek olan bedelli varmı arkadaşlar ;) ;) ???

8 gun sonra yanindayim ))))Soyle guzel manzarali bir ranza ayarlarsan sevinirim ))))

Hani derler ya ''körler, sağırlar birbirini ağarlar''...Sizin ki o hesap...:)

Biri kısa dönem, diğeri kıpkısa dönem...:)

Samet ise Aslanlar gibi 15 ay yapıyor...Yürü be Samet, kim tutar seni...!!:alkis: :)

"Kuzumm...Şafak 218...bak yarıladık yoluysunn ya az sabret arıza çıkarma kimseyi deşme kimsenin baağrsaklarını dökme nütfenn:):) Bekliyoruz seni sabırla ;) sabreeett sabreeettt...?:):)

Geri