En büyük asker bizim Asker

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bide sameti sevdiğini söylüyorsun. adamın askerliğine iki gün yani 48 saat yani 7,200 saniye yani, 720,000 salise kattın yaw :D

hehe atarsa 200 dimi:]]

yırtsınlar bee
keşke karla ıslatsalarda 100 dende düşsemm ne güzel olurr...

buarada bi resim atıyım benim mekandan
günün 15 saatini geçirdiğim 14 metrekarelik bi oda:D

9922_172960111773_777681773_3625404_1310827_n.jpg

dün akşam çekti arkadaş değişmiyimm???

8 aydır görmeyenlersöylesin bakalımm

kanka baya bir forma girmişin maşallah

196...!

Samet'im yarım saat sonra 196 olacak ama ben yatmış olurum diye şimdiden 196 yaptım..Bu kıyağımı unutma...! :)

ya nr bileyim değişiklik olurdu :D ben güzel günler geçirdim askerken bakmayın siz Samet'in ağladığına muhabere zevklidir yaw :D

Cengiz abi yahu muhaberenin neresi zevkli abi, benim gibi istihbarat olacan, beline silahı takacan, sivili çekecen, akşama kadar orduevinin etrafında gezecen; askerlik öyle zevkli oluyor...:)

Abi, sizin askerlik yaptığınız dönemde ülkenin başında Fatih Sultan Mehmed mi vardı yoksa Kanuni Sultan Süleyman mı vardı ?! :)

Cengiz Abi, sen, Malazgirt zaferini görmüşsünüdür sanırım... :)

Arif Abi, silah derken koskoca mızrağı beline nasıl takıyodun bi anlatsana.. ?! O zamanların en etkili silahı mızrakmış belgeselde izlemiştim... :)

OOO Samet,çakı gibisin kardeşim, Allaha emanet ol :) az kaldı az, bişey kalmadı
hehe saol abi

Bu ne biçim adam, bu ne biçim asker...!! Adam memleketinde sevdiklerinin yanında gülmeyen, ağır abiydi, askerde habire sırıtıyor... Yüzüne de Nur gelmiş...:) Ayrıca asker gülmez..! Palaskan nerde evladım senin ?!...Doğru nöbete...3-5 ellerinden öper... :)

Ayrıca şaka maka derken ;

199.....

YÜZ DOKSAN DOKUZ....!!!
bakma neo yaww somurtuyorum hala aynı devam ama kilo verdik şu sıralarr iyi oldu biraz spor yapyorum her gün 10 saat yazı yazıyorum o yarıyor:D
:D:D:D sizin niye elbiseler değişmedi samet.
biz piyade değiliz olm eski sistem devam:D
hem bu daha güzel öbürü cakma:D

"Kuzummm aradın da yine salya sümük askere telefon açılmaz die açamadım akşamları az zor geçio aklıma gelio kaybettiklerim yine sendeledim de ondan açamadım kusura bakma..Hıı bu arada anlatcaklarm vardı sendeleyince yine saldım çayıra boşverdim püff dedim gitti...Konuşuruzz en kısa zamanda bitanecik kuzum benim zayıflamışsın:( bu ne hal yaa sende üzme beni kendine iyi bak...Şafak 1 9 9 hakketen .."
tahmin ettim kuzu kötü olduğunu tahmin ettim konusuruz bi araa;)

Samet fotonu gördüm, zayıflamışsın Sevda'nın da değindiği gibi, Asker yemeği yaramıyor sanırım, şaka bir yana bak zaman nasılda geçiyor, insan anlamıyor bile...:)
yemek yenmiyor abi ama akşamları mutfaga gecip menemen tavuk şöğüş sucuklu yumurta yada dısardan pideyle doyuyoruz karnımızı yoksa acız:D

ya nr bileyim değişiklik olurdu :D ben güzel günler geçirdim askerken bakmayın siz Samet'in ağladığına muhabere zevklidir yaw :D
abi zevkli olmuyor değil bölük komutanı hariç diğer rütbelilere telsizden emir vermek zevkli oluyor ama bazende bunaltıyor:D
gecen hafta denetleme verdim albaya zaten o hafta bitmedi:)

Cengiz abi yahu muhaberenin neresi zevkli abi, benim gibi istihbarat olacan, beline silahı takacan, sivili çekecen, akşama kadar orduevinin etrafında gezecen; askerlik öyle zevkli oluyor...:)

kamuflajla carsıda gezmek daha dikkat cekişyor parmak ısırarak bakıyor herkes:D

way bea hakket 196 kaldı bea

atarsaa 196 196 196 196 başka yook!!!

"Hi hii kuzuummm SSK ile boğuşuodum yazmışsın ofiste değildimm:( gelince gördüm gitmişsinnnn...Akşamları yürüyşlerdeyim her seferinde eve geçince iki satır yazayım diyorum valla olmuoo...Ama nası sohbet edesim var senle anlatamamm..Şafak 1 9 6 kuzuu hadi Sabreeett az kaldı;)"

Bi rahat sohbet edemedik sen geldin ben çıktım ben geldim sen çıkmışsın 195 gün sonra doyasıya muhabbet ederiz artık :D

Geri