En büyük asker bizim asker:)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan LND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Artık yılbaşında o nöbete biz de kederden Karşıyaka çarşısına gideriz. Çağrı üzülme, sen gelene kadar İzmir'de aktivite, buluşma falan yapmayacağız (İzmir dışı için söz veremeyiz :) ).

insanı intihara srükler bu samet. La llm atarsa 40 :) yılbasını sayıyom devirdimmi kısmetse askerlıkte bıter bnm ıcın

Benim hesabıma göre 13 Ocak 2013 pazar günü bu iş biter, acıyıp da 2 gün yol verirlerse 11 Ocak 2013 cuma günü poşeti kargoya verirler.

ala ala,

ee Savaş abi atarsa 40 diyor.
yılbaşında askerliği bitiyor o halde bunun?

yılbaşı şafagımı sayıyor yoksa kendi şafagınımı:D

hangi gün çıkacan lennn yazıcı söyle:D

günde 17 defa bakıyorsundur sen o takvime:D:D

Bir bildiği var ki habire atarsa diyerek atıp tutuyor :). ( bu "atarsa" tabiri ne onu anlamadım, bizim zamanımızda böyle entel dantel tabirler falan yoktu :) )

atarsa tabiri,normalde HARBİ ASKERLİK yapanların.şafak atmasını yani gece bittikten sonra doğan güneşle kalan günün anlatımı.
kısacası şafak attıktan sonra kalan gün:)

poşet işte ne beklersinki:Dpoşetlere ölüüümm ahahahhaha:D:D:D

hahaha :) abi 16 ocak bittimi saat 00:00 da yanı 17 ye attıgı vakıt ben giderim :)

Sametöle bi konusuonkı :) serefımızle sanımızla aslanlar gbi askerlik yapıoz daha napalım

atarsa tabiri,normalde HARBİ ASKERLİK yapanların.şafak atmasını yani gece bittikten sonra doğan güneşle kalan günün anlatımı.
kısacası şafak attıktan sonra kalan gün:)

poşet işte ne beklersinki:Dpoşetlere ölüüümm ahahahhaha:D:D:D

Bu durumda atmazsa kainat olarak hepimiz babalara gelmiş oluyoruz :rulet2:

aslana bak aslana:D
görevemi çıktın?eline silah alıp 6 saat dağ başında tek başına nöbetmi tuttun.

tutturmazlar:Dnazlı poşet:D

şaka bi yana- valla il jandarma olmasına,rahat olmana seviniyoruz;)

ahahaha hadi hadi bişey kalmadı
seneeeyeeeeee biter askerlik:D:D

olm neler yaptımneler bi kısa döneme göre dönunce nlatcam aklınız durcak :)

Geri