En İyİ lpg

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, en iyi lpg hangisidir, totalden alıyorum, pek memnun değilim, sizin tavsiyeleriniz nedir acaba?

Arkadaşlar, en iyi lpg hangisidir, totalden alıyorum, pek memnun değilim, sizin tavsiyeleriniz nedir acaba?

sürekli aynı yerden almayın bence. bilindik markalardan alın mesela 2-3 kez opetten aldıktan sonra shell den alın sonra bp den petrol ofisinden alın.

en iyi gaz total po ve shell.
opet rezalet. filtreyi falan mahvediyor...

Daha önce buna benzer bir konu başlığımız vardı sitede konu çok olunca bulamadım gitti. :D birde benim çok mesaj yazdım bir konu idi.

Antalyada bir çok markadan aldım ve en iyisi Bp olarak karar vermiştim ama Shell den aldıktan sonra en iyisinin Shell olduğunu anladım bir çok arkadaşım da denedi artık hepimiz çok uzun zamandır Shellden alıyoruz hem performans hemde fazla km yapıyoruz ,yanlız şunu belirtiyim her Shell istasyonu aynı değil..sizin bulunduğunuz yerlerdede vardır istasyon tabelasında şu ibareye dikkat ediniz Bu istasyon Shell A,Ş tarafından işletilmektedir yazar bu istasyonlardan alıyorum sürekli.

Antalyada bir çok markadan aldım ve en iyisi Bp olarak karar vermiştim ama Shell den aldıktan sonra en iyisinin Shell olduğunu anladım bir çok arkadaşım da denedi artık hepimiz çok uzun zamandır Shellden alıyoruz hem performans hemde fazla km yapıyoruz ,yanlız şunu belirtiyim her Shell istasyonu aynı değil..sizin bulunduğunuz yerlerdede vardır istasyon tabelasında şu ibareye dikkat ediniz Bu istasyon Shell A,Ş tarafından işletilmektedir yazar bu istasyonlardan alıyorum sürekli.

Bende uzun zaman bp kullandım kullanmaya devam ediyorum bp özellikle rampa tırmanma konusunda çok fark ediyor. Shell de alıyorum ama motor sesi biraz farklı oluyor.

Evet Shellde motor sanki biraz vuruntulu çalışıyor gibi bende farkettim ama Bp ile performans ı bariz şekilde fark ediyor.Benim astra G kasa olarakmı ağır motormu zayıf bilmiyorum ama rampada uçak benzinide koysam gitmezmiş gibi geliyor..:)

Son düzenleme:
Evet Shellde motor sanki biraz vuruntulu çalışıyor gibi bende farkettim ama Bp ile performans ı bariz şekilde fark ediyor.Benim astra G kasa olarakmı ağır motormu zayıf bilmiyorum ama rampada uçak benzinide koysam gitmezmiş gibi geliyor..:)

Geçen gaz çok azaldı idi birde yolun üzerinde opet vardı yaptım iş değildi birde fiyat uygun şeytana uydum depoyu doldurdum iyi halt ettim ilk defa ulan gaz bitsin de gaz alayım diye resmen boş beleş yollar da dolandım yeminle bu kadar olur daha tövbe ettim.

Geri