En kısa sürede servise gidin arizasi

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Kizdirma bujisi evet mevcut, buji deyince siz bizim aklimiza benzinli araclarda buji ile, dizel araclarda enjektorler vasitasi ile puskurtme yoluyla yakit atesleniyor o geldi

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kizdirma bujisi evet mevcut, buji deyince siz bizim aklimiza benzinli araclarda buji ile, dizel araclarda enjektorler vasitasi ile puskurtme yoluyla yakit atesleniyor o geldi
Dizelde yakıtın ateşlenmesi sıkıştırma ile oluyor, hem benzinli hem dizel hem de lpgli araçlarda enjektör bulunmakta.

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
😂 Atesleme sisteminden bahsediyoruz volkan bey dogru dedikleriz. yakit sistemi dediginiz gibi

• Beğen
Tepkiler: volkan1

protonsu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaslar bende de bu uyari cikti , bie kac gun once . servise gittim ve isitma bujilerinden bir tanesi yanmis ondan kaynakli bir sorunmus , orjinali 100 tl degistirdim ve sorun halloldu

• Beğen
Tepkiler: Hakan55

Fatih Meriç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaslar bende de bu uyari cikti , bie kac gun once . servise gittim ve isitma bujilerinden bir tanesi yanmis ondan kaynakli bir sorunmus , orjinali 100 tl degistirdim ve sorun halloldu
Aracı en kısa zamanda servise götürün uyarısını 10 kere verdi yokuşlarda veya hafif rampalarda arabayi sıkıştırınca araba gaz kesiyor gitmiyor 1 yıl öncede olmuştu servis turbodan demişti çatlak var dediler revize ettiler 1 ay sonra yine verdi sorun başka birşey mi acaba ustayı değiştireceğim bitmedi gitti bu uyarı aracın eski çekilişe atikligide yok başka nedennkaynaklo olabilir başka birşey başına gelen var mı acaba?

Moderatörün son düzenlenenleri: