En Konforlu ve Araci En Az Alcaltan Yay Markasi Hangisi???

En Konforlu Yay Markasi?

• Kullanılan toplam oy
    54
burak yanlara yeni marşbiyel yaptır aracın hem 2cm düşük görünür hemde orj bozulmaz şaşmazda karlıkçı halil var git bak bir fikir edinirsin zevkler ve renkler tartışılmaz kardeşim yay takacakmışsın gene tak buda benim düşüncem
abi arabada opc line marsbiyeller oldugu icin degistirmek olmaz simdi ;) abi benim asil derdim lastikle camurluk arasindaki bosluk cok fazla geliyo gozume...

3,5 Eibach işini görür..Bundan daha az düşüreni ve konforlusunuda bulamassın zaten.Siteden 3,5 Eibach satan bir arkadaşımız var zaten..

eibach in 3.0 cdti icin olan yaylarini alip taksam :confused: 3.0 cdti benim arabaya gore daha agir oldugu icin daha az alcaltir diye dusunuyorum. acaba yaylarin yapisinda farklilik var midir yoksa tek fark 3.0 cdti daha agir oldugu icin ona gore mi ayarlanmis olmasi midir??

bu h&r nin fiyatı nedir? cok övülmüş.. bendemi taktırsam :)

eibach in 3.0 cdti icin olan yaylarini alip taksam :confused: 3.0 cdti benim arabaya gore daha agir oldugu icin daha az alcaltir diye dusunuyorum. acaba yaylarin yapisinda farklilik var midir yoksa tek fark 3.0 cdti daha agir oldugu icin ona gore mi ayarlanmis olmasi midir??

Arabanın ön kısmı havada kalıcaktır. Aynı hacimdeki Dizel motor benzinli bi motora göre çok daha ağır olur hemde 3.0 Cdti'dan bahsediyorsun...

Ön kısmının havada kalmasının fren mesafesini uzatması, aracın önden kayması, patinaja düşme olasılığının normalden çok daha fazla olması gibi eksileri var...

kesinlikle h&r.önceki aracımda vardı konfor kaybı yok, güzel yol tutuş, tadında alçaltma...

vectra b lerde irmscher yaylar 2 cm idi ama dogru fiyatlari cok yüksek sen en iyisi H&R 3 cm taktir memnun kalirsin emin ol..

Geri