En sorunsuz CD

cihanaltindis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar astra h 2011 classıc3 aracım var ne cd denedıysem olmuyo bı turlu sorunsuz calan bır cd bulamadım (orjınaller harıc tabı )
sizin kullandıklarınız nelerdır sormak ıstedım.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piranha diamond. cd çekerken windows media player kullanın sorununuz büyük ölçüde hallolacak...

feratyaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynı sorun ama nero ile nasıl doldurulur bılen varsa lütfen yardımcı olsun diğer cd ler gibi doldurulmuyor.lütfen yardım acil:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben windows media playerle cd çekipte çalıştırmadığım teyp yok. neroyu falan boşverin windows media player kullanın. astra h'nin uyuz teyp benim vectra c'mde var oda aynı nero ile çekiyorum çalışmıyor wmp çekiyorum hemen okuyor. cyber power2go kullandım ondada sıkıntı çıkartmadı...

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar astra h 2011 classıc3 aracım var ne cd denedıysem olmuyo bı turlu sorunsuz calan bır cd bulamadım (orjınaller harıc tabı )
sizin kullandıklarınız nelerdır sormak ıstedım.

cd yi yerleştirdiğinizde error mu veriyo? bende pioneer teyp var yeni aldım bende cd ile müzik dinleyemiyorum error veriyor nedenini bende bilmiyorum sanırım benimde sorunum cd yazarken oluyor.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
media player'ın içine atın şarkıları çeksin track şeklinde...

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prınco cd cektım ben medıa playerda bende 2006 astra var okumadı cd lerı cok ılgınc... 2009 corsa vardı onla dınledıgım hıc bı cd astrada dınleyemıyorum

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
media player'ın içine atın şarkıları çeksin track şeklinde...

+1000 media playerde hic sorun yasamadım yaptıgım kayıtlarda tabi track ses cd istiyorsanız gecerli bu durum veya kullanmaya mecbursanız benim gibi :)