Enjeksiyonlu araç sahipleri.. AYGAZ a dikkat. !!!

Arkadaşlar bugün aygazdan en son aldığım gaz bitti ve filtreme baktırayım diye gittim. Aman Allahım oda ne usta filtreyi çıkardı resmen yağ damlıyor. filtreyi değiştirip aygaza elveda dedim bende. Ayrıca konuyu açıp bizi aydınlatan arkadaşada teşekkür ediyorum

rica ederim. umarım faydası olmuştur..

Bu arada hala AYGAZ dan aramadilar...

Bu arada hala AYGAZ dan aramadilar...

aramıcaklar abi sanmiyorum ben arasınlar.. bu kdar güne bu kadar ciddi bi konu içni elbet ararlardı..
zaten onemlide degil.. biz dogruyu bilelimde gerisi yalan.

ama aygaz gibi köklü bir şirketin böle durumlara girmesi hiç hoş degil..

Evet aygaz kamuoyuna tatmin edici bir açıklama yapmalı.
Ve eğer bu yağ meselesi doğru ise, bu meseleyi düzeltemeli doğru ve düzgün bir şekilde yoluna devam etmeli ki piyasadaki bu saygınlığını ve güvenini kaybetmemeli.
Saygınlık ve güven bir şirketin herşeyidir.

bugün karbüratörcüye gittim ve lpg ayarını yaptırdım. ustanın söylediği eskiden aygaz iyidi fakat katkılı çıktığından beri sıralılardan çok şikayet geliyor dedi.benim mixer in altında bir civata var söktü ve içinden 30-40 ml yağ aktı ve ayarlardan sonra arabanın performansı artı bide bana sık sık benzin kullan hep gazla gimememi söyledi.

dün totalden aldım gazı fakat soğuk havalarda yaşadığım problemlerde bir değişiklik olmadı.

arkaslar bende ilk lpg taktırdıgım gunden beri aygaz kullanıyorum. hıcte sıkayetım olması aslında hatta bp gaz aldıgım zaman daha az gıdıyodu bu hafta ılk defa shell gas aldım. aracın calısmasında bır sıkayetım olmadı ama kesınlıkle daha gurultulu calısıyo dıye bılırım aracın yanında dururken kesınlıkle motor sesı gelmıyodu. sımdı traktor gıbı :) depo bitince tekrar aygaz alicam ve sesi test edicem.

valla ben tam 2 yıldır BRC sıralı sistem sistem ile AYGAZ ve MOGAZ dan başkasını kullanmadım.Çok memmunum.Arabam benzindede aynı çalışıyor tüp te de .Sizi anlayamadım.

LPG nin fiyat aralığına görede yakıt tüketimi 16 krş hiç geçmedi.Filtre felanda değiştirmedim.Arabamdada herhangi bir problem olmadı.Ayrıca araba LPG de bastın mı 190-200 Km/h yapıyor. Devirde enfazla 5000 dv/dk oluyor.

Ha bi defa yolda tüpüm bitti benzinimde azdı 20 liralık Milangaz aldım 100-110 km sonra gaz bitti.

Ben EURO LPG+ memmunum.

benim araba 2004 astra 1.4 i 16 V HB .

arkadaşlar açtığınız forum üzerine bu gün lpg servisine gittim ve filitreye baktırdım,yaklaşık 20,000 km oldu takılalı ve büyük çoğunlukla aygaz alıyorum,filitrede sorun yok dedi ve bende kendin inceledim,gerçekten sıkıntı yoktu ve yeni takmaya gerek yok dedi ve parça fiyatına 10 tl dedi,lpg atiker marka....

1 depo denemek için aygaz aldım km çok farklı değil gidiside farklı değil ara sıra alınabilir gibi geldi bana yakınlarda sheel yok olsa baska pompaya uğramayacağım

arkaslar bende ilk lpg taktırdıgım gunden beri aygaz kullanıyorum. hıcte sıkayetım olması aslında hatta bp gaz aldıgım zaman daha az gıdıyodu bu hafta ılk defa shell gas aldım. aracın calısmasında bır sıkayetım olmadı ama kesınlıkle daha gurultulu calısıyo dıye bılırım aracın yanında dururken kesınlıkle motor sesı gelmıyodu. sımdı traktor gıbı :) depo bitince tekrar aygaz alicam ve sesi test edicem.

evet aygaz motor sesini biraz azaltıyor.. sebebi olarak lpg deki yağ katkısı olduğunu düşünüyoruz..

Geri