Erkekler neden kıskanır?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ELM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erkekler Neden kıskanır?

• Çok sevdiğinden

Oy: 11 14.1%
  • Güven eksikliğinden

Oy: 5 6.4%
  • Kendine Güvenmediğinden

• Her Türk Erkeği kıskanır

Oy: 15 19.2%
  • Kıskanmıyorsa Sevmiyodur

Oy: 4 5.1%
  • Sevgilisi çok Güzelse

Oy: 1 1.3%
  • Ben hiç kıskanmamki

Oy: 2 2.6%
  • Diğer erkeklere güvenmediklerinden

Oy: 24 30.8%
  • kızlar daha çok kıskanır

• ne bilim ben erkek milleti işte:)

Oy: 6 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    78
Hatice bence sende içgüdüsel olarak erkekleri alt etme isteği var :D Küçükkene birisi tavuğuna kış mı dedi, nedir derdin :)

euheuehuehueh ßence öLe oLmş aßi

Hatice bence sende içgüdüsel olarak erkekleri alt etme isteği var :D Küçükkene birisi tavuğuna kış mı dedi, nedir derdin :)
Erkekleri alt etme gibi bir düşüncem asla olmadı olmazda.Çünkü ben hayatımda 3 kişiye değer veririm erkek olarak biri babam biri kardeşim biride eşim olucak kişi....ßuarada gerçekten babaya düşkün biriyimdir..Erkekler içinde böyle bir düşünceye sahip değilim.yani alt etme gibi gereksiz şeylerle uğraşamam çünkü;)

Son düzenleme:
Erkekleri alt etme gibi bir düşüncem asla olmadı olmazda.Çünkü ben hayatımda 3 kişiye değer veririm erkek olarak biri babam biri kardeşim biride eşim olucak kişi....ßuarada gerçekten babaya düşkün biriyimdir..Erkekler içinde böyle bir düşünceye sahip değilim.Gereksiz şeylerle uğraşamam çünkü;)
:mad: sözün gittiği yere dikkat etsen diyorum gereksiz tartışmalara yol alıyor

ama açtıgın konu bence gereksiz çünkü serkan aßinin dedği gibi bu canlıların doğasında olan bisi

hatice sen erkeklere gerksiz kişimi diyorsun yani :)

sen o yazdıklarımdan bunu mu anladın?Pes doğrusu.
açıklıyayım ama yine bana feminist diceksiniz ama anlamıyorsunuz bikere yazdığımdan:D
Serkan'nın dediği ALt etmek yazısına karşılıktı o;)

genelde erkek arkadaştan yoksun yada talihsiz olan kızlar erkeklere karşı ilgisiz ve nefret doludurlar.

tabi bunun haticeyle alakası yok. cunku o boyle gereksiz işlerle uğraşmaz.

Erkekler içinde böyle bir düşünceye sahip değilim.yani alt etme gibi gereksiz şeylerle uğraşamam çünkü;)

ya tamam konuyu dağıtmayalım güzel bi konu :) ama bana ciddi anlamda kıskanmayan bir türk erkeği gösterirmisiniz varmı öyle biri :) ben kıskancım ve böylede cok mutluyum valla :)

ya tamam konuyu dağıtmayalım güzel bi konu :) ama bana ciddi anlamda kıskanmayan bir türk erkeği gösterirmisiniz varmı öyle biri :) ben kıskancım ve böylede cok mutluyum valla :)

nasıl mutlusun yahu. şimdi dşyelimki eşin sevgilin vs. çok yakışıklı karizmatik bir adamla çok samimi sohbet ediyor. Nerde mutluluğun :D sinir krizleri geçiren biri olursun ancak

Geri