erzurumda lpg taktırabilecegim yerler hakkında bilgi

pls_cihat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumda takip ettigime göre atiker,landı renzo,brc arasındayım şuan sizce hangisini uygulamalıyım.ustalıgında önemli oldugunu unutmamak lazım onun için bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

.:R

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben orada görev yapıyorum, yakın bir öğretmen arkadaşımın ortağı olduğu güzel, temiz bir firma var. Bir çok arkadaş orada taktırdı ve hepsi memnun...

Atiker ve BRc ellerinde var ama diğer markaları bilmiyorum. Düşünürseniz haber verin özelden numaramı yollayayım, irtibata geçelim ardından siz detaylı bilgiyi kendiniz alın şirketten.

Tavsiye olarak ise: Atiker ile ilgili birçok şikayet yazısı okudum, biraz pahalı olmasına rağmen BRC tavsiye ederim...

Son düzenleme:

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam işlem yaptıracagınız atölye kaç senedir aynı atölyede tüpçülük yapıyor bunu öğrenin
Sizin arabadan daha önce yapmışlarmı öğrenin yaptılarsa telefon ve referans isteyin ve aracı inceleyin.
Haybeye taktırmayın gerekirse büyükşehirlerde taktırın.multivalflerin solenoidlerin sahteleri imal ediliyor siz brc diye alıyorsunuz halbuki bir iki parça dışı hepsi yerli üretim
sonra kaza yapınca sucuk olmayın